Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 15mm-es petezsákban 3,5mm-es...

15mm-es petezsákban 3,5mm-es embrió. Az orvol 8 hetesnek mondta. De missed ab re irt időpontot. Járt így valaki?

Figyelt kérdés
Zavaros menstruációs ciklus mellett utólsó menstruáció alapján 8 hetes terhesnek mondott a doki. 15 mm es petezsák szabályos forma, 3,5 mm es embrió. Azt mondta a doktor (nem magán doktor) , hogy nem mutat életjeleet. Nincs szívhang. Szerintetetk tévedhet még ilyen kicsi embriónál? Ahogy én számoltam most vagyok max a 6. hétben. Tüneteim ugyan úgy megvannak, cicim feszül, pisi sűrűn van, szagokra érzékeny vagyok. Szerencsére hányingerem csak 2x volt. A monditorom csak egy alakzatot lehetett még látni. Hangra a gépet meg nem kapcsolta át. Hétfőn megyek másik orvoshoz! Mindenképp meg akarok bizonyosodni róla, hogy nem tévedett az orvos. Ti még reménykednétek? Missedre egy hét mulvára kaptam időpontot. Azt sem értem hogy, ha tényleg elhalt a magzat akkor miért kínozzák ezzel is az anyukát? Akinek volt missed ab ja nektek is rá volt írva a papírra a szülés várható ideje? Mikor megláttam azt hittem a szívem szakad ketté! Első baba lenne, majd másfél év próbálkozás után! Köszönöm előre is a segítő válaszokat! 💔😭😭

2019. dec. 14. 18:35
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Az még kimaradt, hogy szikholyag is volt. Es nem mai nap voltam dokinal hanem csutortokon!
2019. dec. 14. 18:52
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól teszed hogy elmész máshoz is. Ilyenkor jó megbizonyosodni. Csütörtökhöz képest látványos fejlődésnek kell lennie ha élő babáról van szó. Szorítok neked.
2019. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked! Mi is bizakodunk! Az egész család reménykedik most! Így még jobban tiltanak mindentől is!
2019. dec. 14. 19:06
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolta, hogy 8 hetes vagy? Most megnéztem hetekre a méreteket.

Mert egy 8hetes embrió 14-20mm. Egy hat hetes embrió 5-8mm. Szóval kehet, hogy még nem is kell lennie feltétlenül szívhangnak. Jövő héten mindenképp menj el másik orvoshoz, remélem minden rendben lesz!

2019. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 3 mm körüli volt a babám amikor nem találtak még pulzálást, szintén 8 hetes voltam mensitől számolva. Kiirtak missed abra, egész hetet végig bőgtem amúgy, nagyon kikészültem és tök feleslegesen, elmentem egy másik dokihoz még a műtét előtt, és lám, nőtt is, volt szívverés és méret alapján csak 5 hetes volt, ami azt jelenti hogy később fogant. Mondjuk, a tesztem is két héttel később lett csak pozitív.


Igazából nem akarok hiú ábrándokat kelteni, mert lehet hogy igaza van az orvosnak és nem indul be a szívverés, de az én példámat felhoztam hogy van még remény arra, hogy a baba jól van, csak esetleg később fogant, vagy picit nőni kell még neki ahhoz, hogy észrevehető legyen a pulzálás.


Bárhogy is alakul, mindenképp menj el egy másik orvoshoz, és ha ő se találja esetleg (kívánom ne így legyen), akkor se menj bele a műtétbe egy ellenőrző uh nélkül. Tehát közvetlen a műtét előtt is valaki még nézzen rád.


Szurkolok 🙏

2019. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Van még remény! Nekem 2 milis embriónál nem láttak pulzálást. 1 héttel később 8 milis embriónál volt szívhang. Drukkolok!
2019. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos meg szakértő, de úgy gondolom a méretek alapján, hogy elszámította magát a doki. Remélem amire a másik doki megnéz, arra lesz pulzálás. Drukkolok!
2019. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nekem is mensi alapján állapította meg a soki. Amo okt 14. Viszont 1000℅, hogy 28. a elott nem johetett a baba csak utánna! Megvizsgált hasi, és huvelyi uhval is. De igazábol nem tudom mi lenne a nprmális kép a piciről, de még csak az alakja látszott, hogy ott van valami. Nézegettem videókat meg mondtam anyumbak is, hogy pl hangra a doktornő egyáltalán nem is váltotta át. Kb 3 perc volt az egész vizsgálat, úgy, hogy még össze is szólalkoztunk!
2019. dec. 14. 21:35
 9/20 A kérdező kommentje:
5 hozzászóló! Átérzem min mentél keresztül. Mikor mondták, hogy nincsen szívhang. Összetörtem. Azóta annyira kivagyok idegileg, hogy a magnézium bevitelt is megemeltem inkább, és ha tehetem alszom. Rettentő érzés volt ott ülni, sírva hallgatni hogy egy testvérpár viháncolva várja az abortuszára való konzultációt. Ott játszottak a gyerekek, újszülöttekkel szaladgáltak! Es ebből is kiderül, hogy egy nő mennyire erős!!😭😭
2019. dec. 14. 21:39
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

En minden tudomanyos alap nelkul azt gondolom, hogy lesz ebbol baba. Valahogy ugy erzem. Annyira drukkolok neked!🤞

Mindenkepp ird majd meg, hogy mi volt a dokinal!

2019. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!