Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8hetes terhes vagyok. Ma volt...

8hetes terhes vagyok. Ma volt az első ultrahang vizsgálat nem találtak embriót petezsák 19mm.1hetet várnak hátha el van számolva csak, minimum 6hetes vagyok ezt biztosra tudom. Volt valaki így? Van még remény?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 12. 19:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a következő uh se mutat ki semmit akkor sajnálom..egyébként van itt pár hasonló kérdés és van amelyiknel baba lett. Egy kis remény szerintem még van.
2018. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

En tavaly december 22en voltam dokinal es en 7 hetes 4 napos voltam es csak petezsakot lattak. Nekem is azt mondtak hogy lehet kesobb fogant de en tudtam jol hogy nem foganhatott annyival kesobb mert a ferjem el is utazott uzleti utra. Az egesz karacsonyt, uj evet vegig stresszeltuk es aggodtuk. Ket naponta orvoshoz jartam mirre a vege jan.7en missed ab amit muvileg kellett befejezni.

Probalj azert bizni hatha minden rendben lesz de keszulj fel. Az orvosod mikor hivott vissza a kovetkezo uh-ra?

2018. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1hét múlva lesz kontroll. Február 15 az utolsó mensim március 4től kórházban voltam a lányommal szóval akkor nem foganhatott, március 23án teszteltem pozitívat. Akárhogyan számolom 7hét minimum.
2018. ápr. 12. 21:14
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. Héten magán rendelésen jo geppel mondta a doki hogy vszinu nem élő terhesség és még az is lehet hogy méhen kívüli . Én elmentem másnap hcg vérvizsgálatra (magán)és 2 nap múlva újra ez sokkal biztosabb eredményt mutatott 2 nap alatt mint uhra járni 2 naponta.
2018. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#4 minden rendben van azóta?
2018. ápr. 12. 23:09
 6/19 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Nekem a hcg-m szinte az utolso pillanatig emelkedet de megsem volt szivhang. Dec. 22tol kezdodve a hcg emelkedett es a petezsak is szabalyos volt. Mikor jan.4en mentem vizsgalatra akkor mar a petezsak szabalytalsn volt es a hcg is sokat csokkent. Jan. 7en beindult a veteles, hosszu orak es komplikacio utan muvileg fejezodott be az egesz.
2018. ápr. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most ugyanez a helyzet, 20 mm petezsák 4mm szikholyag, embriót nem találtak..

Nekem is ezt mondták, hogy esetleg későbbi a fogantatás, ami lehetséges, de ekkora petezsákban szerontem látni kellene már embriót is :(

Én hétfőn megyek kontrollra, ha akkor sincs semmi akkor missed ab lesz :(

2018. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7-es te hány hetes körül vagy?
2018. ápr. 13. 09:24
 9/19 anonim ***** válasza:
Elvileg 8+2, febr 13 az utolsó mensim kezdőnapja
2018. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyébként neked van szikhólyag vagy csak üres peterzsák? (7-es voltam)
2018. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!