Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mikor estetek újra áldott...

Mikor estetek újra áldott állapotba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Múlt hónapban 3 pozitív teszt után a ciklusom (28 naposak) 33. napján este erősödő görcseim lettek. Meleg hatására még jobban fájt a hasam. Másnap reggelre megjelent a vérzés, darabos fekete és iszonyúan sok. 7 napig véreztem abból 4 napon keresztül éjjel sem tudtam aludni annyira fájt mindenem. Még a flector por sem segített rajtam. :( Akkor beszéltem orvosommal annyit mondott, hogy próbáljam feldolgozni viszont ha tovább vérzek menjek be hozzá. Erre nem volt szükségem hála istennek.

Olyan kérdésem lenne, hogy aki sajnos élt át már hasonlót mennyi idő után esett újra áldott állapotba? Illetve mennyi esély van rá, hogy következő alkalommal már nem végződik így? :(


2020. dec. 7. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Követlező hónapban, szerencsére minden rendben volt végig.
2020. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a kérdéssel csak magadat stresszeled. Én tavaly szeptemberben jártam így, múlt héten teszteltem pozitívat újra.
2020. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 év múlva
2020. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 év
2020. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! ☺️ Egyenlőre abba hagytuk a próbálkozást, szeretném feldolgozni ezt a traumát. Ugyan most kezdtük el és elsőre sikerült is, csak nagyon megvisel lelkileg.

2-es neked gratulálok ❤️ remélem most már minden oké lesz nálatok! ☺️

2020. dec. 7. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:

3 hónap múlva sikerült.

30hkm

2020. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Májusban 7 hetesen vetéltem el, a kórház wcjén egyszerűen kipottyant, pont a név napomon műtéttel záródott. Júniusba + teszteltem már 20 hónapos a fiam.

Idén sajnos 13 hétben betegség miatt volt megszakítás, ha lehetne már most próbálkoznék.

2021. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!