Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A vetelesnek milyen jelei...

A vetelesnek milyen jelei vannak a verzesen kivul vagy ha pl elhal a magzat?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezeket eszre venni?

Elso babaval vagyok varandos es nagyon aggodom 7 hetes KB ❤

Menses szeru gorcsokon kivul semmi tunetem nincs.

Mellfajdalom kezd elmulni.

A teszteken kivul amik most meg nagyon eros pozitivat mutatnak este is nincs semmi jele hgy babas vagyok.

Ez nem baj? Nagyon felek nehogy legyen valami baja.

Hetfon megyek dokihoz.

Nyugtassatok meg hogy ha baj lenne azt mar ereznem es a teszt se lenne eros pozitiv es h a hasi gorcsok normalisak :(


2020. dec. 19. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt nagyon korai vetélésem, a 6. héten, az leginkább egy eltolódott menzeszként jelentkezett, és a sima menstruációs tüneteken kívül semmi más nem volt. És volt kicsit későbbi, a 9. héten, valódi méhösszehúzódásokkal és vetélési görcsökkel, és azonnal nagyon erős vérzéssel járt. Rettenetesen fájt, össze sem lehet hasonlítani a menzesszel. A menstruációshoz hasonló görcsölgetést inkább a méh növekedése és a szalagok húzódása okozza, amiatt egyáltalán nem kell izgulnod. Minden eseménytelenül eltelt nappal egyre kisebb a valószínűsége, hogy valami baj történik a babával.
2020. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a nyugtato szavakat, nagyon bizom benne hogy minden a legnagyobb rendben van ❤❤

Kellemes Unnepeket kivanok. :)

2020. dec. 19. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy volt velem mint az 1es válaszolónak.

Volt egy 5. hetes vetélésem,ahol enyhe görcsök mellett véreztem átlagosan. Ha nem teszteltem volna előtte 5 nappal akkor simán mensesnek mondanám. Nem kellett küret.

9.hetes vetélésemnél pedig több hatalmas vérömleny zúdult ki belőlem rengeteg vérrel,ellenben semmi fájdalommal. Ezt a doki is furcsállta. Ennek missed ab lett a vége.

2020. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 8.héten volt. Egyre erősödő vérzéssel, görcsökkel.

Ha nincs barnás folyásod, vérzésed, nem szabadna gondnak lennie.

Pihenj sokat, igyál sok folyadékod, szedd a folsavat, magnéziumot, levegőzz, egyél gyümölcsöket, zöldséget és a covid miatt ne nagyon menj tömegbe!

2020. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam a 6. héten ment el a baba. Nekem nagyon fájt. Lassan, enyhe hasi görccsel kezdődött, ami 3 napig fokozatosan erősödött. A végén már 4 fájdalomcsillapító és 4 magnézium sem segített, épp kórházba akartunk menni, amikor lassacskán enyhülni kezdett. Szerencsére teljesen kiürült magától, jó erős vérzés mellett, így nem kellett műteni.

Ahogy fent írták, nem lehet összekeverni sima mensis fájdalommal, a vetélés teljesen más.

Az enyhe hasi görcs terhesség alatt csak annyit jelent, hogy a méh tágul, változik, és amiatt se aggódj, ha néha enyhébbek a tüneteid, vagy egyáltalán nincsenek ezek általában jönnek-mennek. Vigyázz magadra, és ne parázz! :)

2020. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En 6 hetesen voltam orvosnal. Minden rendben volt. 8 hetesen pedig mar egy osszeesett petezsakot lattak az uh-n embrio nelkul. Se nem vereztem, se nem gorcsoltem. Semmi jele nem volt, h baj van. Masnap missed ab. 😭

Kivanom, h nalatok minden rendben legyen!

2020. dec. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom
2020. dec. 20. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!