Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit ereztetek mikor elment a...

Mit ereztetek mikor elment a babatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mit ereztetek mikor elment a babatok vagy van aki nem vette eszre csak a kovetkezo uhn mondtak neki?

Elmullik egyik naprol a masikra minden? Pl hanyinger mellfajdalom stb?


2021. jan. 1. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem múlt el egyből, még a teszt is pár napig pozitívat mutatott, csak egyre halványabbat. Talán egy hét alatt múltak el a tünetek.

Én úgy vettem észre, hogy elkezdtem vérezni.

2021. jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lelki részéről nem nyilatkozom, azt nem lehet szavakba önteni. 🥺
2021. jan. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Születésük után haltak meg. Gondolom mondanom se kell, hogy mit éreztünk a gyerekeink temetését intézve. Össze sem hasonlítható egy korai vetélés érzésével...persze az is biztosan borzasztó. Főleg annak, aki régóta vár gyerekre.
2021. jan. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom.

Utolso nagyon sok erot kivanok nektek az eletbe ezt feldolgozni :( oszinte reszvetem

2021. jan. 1. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Barnáztam a terhesség elejétől, majd egyik nap elkezdtem vérezni és görcsölni. Mire beértünk az ügyeletre már nagyon véreztem. Majd meg is műtöttek. Érdekes, akkor azt hittem nem viselt meg annyira..de miután eltelt pár hét, utána kapott el a veszteség érzése és azóta is rossz visszagondolni rá.
2021. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom :(
2021. jan. 1. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hetet kórházban voltam vérömleny miatt, egyfolytában azt hallgattam, hogy bármikor elvetélhetek ha a vér kimossa az embriót. Kezdett felszívódni a hematóma, kezdett a vérzés/barnázás is enyhülni, így hazaengedtek. Továbbra is szigorú fekvés, 1 hét múlva kontroll. Barnázás szinte már nem volt, hányinger megvolt. Ultrahangon megállapította, hogy leállt az embrió szíve. Borzasztó volt... több mint 4 év küzdelem után, 5 inszemináció, és ez volt a 2.lombik. Pár nap múlva műtét volt, utána múlt csak el a hányinger meg a puffadás.😔
2021. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, ezeket a válaszokat olvasva elbőgtem magam. Kívánom Nektek így ismeretlenül is, hogy minél hamarabb babázni tudjatok.


🙏💓

2021. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!