Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor éreztétek, hogy babátok...

Mikor éreztétek, hogy babátok titeket jobban szeret másoknál?

Figyelt kérdés
Férjem sokat van itthon,mindent ugyanúgy csinál mint én.(pelenkázas,öltöztetés,fürdetés,tápszeres etetés ,séta stb) így nincs olyan,hogy valamit csak én tudok. Nagyszülőkkel is jól elvan,barátnőm is ritkán szokott rá vigyázni,vele is nagyon jól érzi magát, nem fél az idegenektől sem. Ha más játszik vele egészen ráhangolódik az illetőre,rám néz mosolyog egyet de már fordul is vissza az "újdonsághoz"(5hós) Látom rajta,hogy szeret, de pl az apját is ugyanúgy. Ami nagyon jó, félre értés ne essék,csak azért lesz benne ilyen,hogy mégis én vagyok az anyukája?

2019. ápr. 3. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret jobban másoknál. De ha valami baja van, akkor többnyire az anyuka kell neki.
2019. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a kerdes en is feltettem magamban:) 6 hos a fiam, mindegy kivel van csak foglalkozzanak vele:)

Amugy nekem is hiányzik kicsit, hogy jobban ragaszkodjon, mas meg pont ennek örülne. Nem tudom melyik a jobb.

2019. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sohasem értettem! Én örülök neki, hogy az apukáját is pont annyira szereti, mint engem, mert az azt jelenti, hogy apa valamit jól csinál. Annak is örülök, hogy a család többi tagjával is kijön.

A szeretet nem olyan dolog, hogy ha Gizikét szereti, akkor engem annyival kevésbé szeret. Nem daraboljuk fel és osztjuk szét, aztán valakinek jut belőle 4 szelet valakinek csak 1.

Nyilván szeret téged az anyja vagy és vannak pillanatok, amikor csak te tudod megnyugtatni vagy pl te nagyobb mosolyt kapsz, mint a szomszéd és ezer ilyen apró mozzanat, amiből tudható, hogy szeret.

2019. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!