Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tapasztalatokra vagyok kíváncs...

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi,akinél a feltételezett méhen kívüli terhesség felszívódott magától? Többi lent.

Figyelt kérdés
Feltehetőleg méhen kívüli terhes voltam. Dec. 22 halvány pozi tesztem lett, ennek ellenére 24-en vérzésem jelentkezett. Majd ezt követően a tesztjeim erősödtek. Doki uh-n semmit sem látott. Jan. 5-én kórházba kerültem nagyfokú jobb oldali szúró fájdalommal. A hcg - m 485 volt, az uh továbbra sem látott terhességet sem méhen belül sem kívül. Bent tartottak megfigyelésen. A hcg másnapra 245 lett, aztán 150. Közben vérzésem jelentkezett. Kontroll uh sem írt le kórosat,igy hazaengedtek, 1 hét múlva hcg kontroll. Feltehetőleg méhen kívüli terhesség volt, ami felszivodoban lehet a hcg csökkenésből következtve. Hétfőn azért elmegyek egy újabb hcg kontrollra, nem bírok 1 hetet várni. A fájdalmaim megszűntek, de enyhe alhasi diszkomfort érzésem és kis fokú jobb oldali feszítő érzésem van még. Izgulok, hogy ugye ez ha még ott is van már bajt nem csinálhat mivel elhalt a hcg csökkenés alapján. Ha van vakinek ilyen jellegű tapasztalata megosztaná? Köszönöm!

2021. jan. 8. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt méhen kívüli ami felszívódott. Addig jártam ellenőrzésre 2 naponként amíg igazoltan kiürült a hcg

Sajnos a következő terhesség ugyan ott abban a vezetőben akadt meg.. Ekkor már sajnos a petevezetőt bánta. Sürgősségi műtéttel el is távolították.

2021. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam így volt,de nekem sokkal durvábban. 2000 felett volt a HCGm és a legnagyobb állapotában 2,5cm volt a petevezetőben a baba. Közben véreztem egyfolytában(3 hónapig) és a hasüregemben is vér volt,de a HCG szintem csökkent így nem műtöttek. Nekem is megjött időben,de közben a tesztek erősödtek. 8 napot voltam kórházban,ami arról szólt, hogy nem tudták eldönteni,hogy műtsenek vagy sem...nagyrészt kaptam infúzióba a fájdalomcsillapítót. Júniustól-augusztusig halt elfele a baba. (Májusban fogant) Utolsó ultrahangom és vérvételem szeptember elején volt,ahol már nem láttak semmit. Nekem nagyon hosszú folyamat volt. A petevezetékem azóta is fáj (nem mindig néha belenyilal),de nem látnak gondot. Nem akarom lekicsinyelni a problémádat,de nagyon nagy szerencséd van, hogy ennyivel megúsztad. Nem lesz gond.
2021. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2.hozzaszolonak: igen, ha ennyivel megúszom én is hálát adok az égnek 🙏 Azért még izgulok, hogy tovább csökkenjen, hétfőn megyek vérvételre. De remélem ha eddig ilyen ütemben csökkent, akkor már növekedni nem fog. Egy kicsit ez a diszkomfort érzés még aggaszt, de lehet normális ahogy szívódik fel azt mondták. Neked voltak hasonló panaszaid miközben szivodott?
2021. jan. 8. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltak persze,de sajnos még mindig fáj néha. Néha azt kívánom, hogy bárcsak megszabadítottak volna tőle.
2021. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon sajnálom 😢
2021. jan. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!