Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nem fàj a mellem menstruàci...

Ha nem fàj a mellem menstruàciokor az probléma? Szeptemberben volt egy vetèlèsem, ez azota van. Elötte minden honapban fàjt. Valakinek hasonlo tapasztalat?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem szokott fájni. Két gyerekem van. A terhességem alatt sem fájt... Miért lenne probléma? ...
2018. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszodat.Csak azert van egy kis félelemem mert voltam orvosnàl és van egy kis hormon problémàm.Azt mondta hogy nem vészes egyébként, probàlkozzunk tovàbb, ha fél éven belül nem sikerülne akkor ad hormont.Csak fura h nem fàjnak màr a melleim menzeszkor:(
2018. márc. 25. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt sosem, terhesen sem és szoptatáskor sem. 😊
2018. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak terhesen fájt (1-2 hetes késéstől..), meg 1-2 kósza ciklusban, amúgy meg nem szokott.
2018. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszénöm nektek is a vàlaszokat.Azért nyugtalanit mert hàt elötte mindig fàjt..De az orvos azt mondja a korral is mäs lesz a nök a menzese es minden vele jàro tünete..

Bocs a helyesiras miatt angol billentyüzet formàm van..

2018. márc. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!