Megtörténhet ilyen?

Figyelt kérdés
Pozitív teszt, utána mégis megjön a menstruáció, teszt már éppen csak halvány pozitív de megmarad a baba...
2021. febr. 8. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség volt(?)
2021. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem pontosan így volt.

És tesztem sose volt erős. Sőt egyre halványabb.

Vereztem, pont akkor amikor megkelett volna jöjjön

Voltam dokinál, azt mondta csak megvastagodott nyálkahártyát lát de az is jobb jel mint a semmi.

1 hét múlva már szív hang de akkor meg barnaztam.

Mondta ne éljem bele magam.

Kisebbnek is látszik mitn kéne legyen.

Erős görcsök, brutal rosszullét, kegyengultem.

Kaptam progit a barnazasra.

Majd 14 hetesen kórház erős görcs az utca közepén, brutal fájdalom, vetélés gyanú.

Most itt alszik melettem, 10 hónapos drágám 🥰🥰🥰

2021. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 vagyok ja és az egész úgy volt hogy mensi előtt egy nappal teszt , pozitív de halványan. Másnap megjott. Oké akkor ez csak kémiai..... Csináltam tesztet megint egyre halványabb volt. Voltam ugye dokinál. 7 hetesen meg már alig látszott a második csík, nagyító jlett hozzá kB
2021. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Épp ma olvastam egy tanulmányban, hogy a 3-4 hét közötti terhességek 50-75%-a vetéléssel végződik, javuk igazából ki sem derül, tehát a nők nem is tudták róla, hogy terhesek voltak.
2021. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!