Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egy vetélés mennyire fájdalmas...

Egy vetélés mennyire fájdalmas? Pl a szüléshez viszonyítva?

Figyelt kérdés
Szültem már, de vetélésem még nem volt. Akinek volt, mindenki azt mondja, nagyon-nagyon fájdalmas, de akivel beszélgettem erről, az még nem szült, így ő nem tudott viszonyítani.
2021. febr. 14. 17:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én nekem meg kellett szulnom, azt a valamit(kb egy ilyen 6-8cm valami volt eldeformálódva)

Nagyon nagyon fajt, mintha rendesen szültem volna, de nekem attól jobban is hiszen orditottam a fájdalomtól. A toló fajasok nagyon fajták éreztem hogy hamarosan vége,(van már egy kislanyom) de sajnos nem úgy alakult. Rengeteg vert veszítettem és egészségügyi tisztítást kellett csinálni. Azt mondtak örüljek, hogy így alakult mert ez az életembe is kerülhetett volna. 8hetesen volt szivhang 2,04cm volt és 8het4naposan itt hagyott Kis ÉLetke(így hivom) 11het5naposan veteltem el, addig küzdött érte a szervezetem, de sajnos hiaba

Mindenki azt mondja hogy most jobban meg fog tapadni, kiváncsi vagyok:)

2021. márc. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

11!

8+4 hetesen állt meg a fejlődesben és meg kellett szülnöd egy 6-8 cm-es valamit?!


8hetesen 2nagyon max 3 cm a baba. Amit nem születnek meg, hanem mint az abortuszná, kikaparják...

Te miről beszélsz?

2021. márc. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Képzeld el akkora volt és igen én megszültem azt a valamit!

És nem kapartak ki.. egészségügyi tisztítást végeztek. El volt deformalodva megvolt nyulva és vékonyodva. Szerinted 3het alatt mennyire ment szét bennem?!

Bírom mikor valaki jobban tudja mi történt mint az ember saját maga. Nem kellett kaparni mert mire be értem a kórházba és fel feküdtem a műtő asztalra akkor pottyant ki és mondta a doki hogy szó szerint megszultem( van egy gyerekem tudom mi az a szülés, mi a tilos fajas stb, ezt éltem át most is csak fájdalomcsillapító nélkül)

Szoval ha valamit nem tudsz rendesen maradj csendben.

2021. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kepzeld, 12hetes vetélésem volt.... képzeld 2 gyerekem van...

Szóval kicsit csak képbe vagyok én is ;)

2021. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor legyél abban is képben hogy mint minden terhesség, így egy vetélés is más is más. Szerinted egy ilyen tragédia után kinek van kedve kertelni és hazugságokat írni ide? Azért a józan paraszti eszed vedd elő, és ne kacsingatos szmajlival érezd magad okosabbnak.

Szerintem a doki aki elmondta a dolgokat és 20eves tapasztalattal rendelkezik, nem hiszem hazudna, na meg a saját szemem. Esetleg zárójelentést kérsz? Lehet támadni az embert ezer fele keppen, de ne hidd hogy neked van igazad.

2021. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
14es te bolond vagy ne haragudj meg, de ilyenbe belekotni....
2021. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nyugi én sem értem. Nem értem a sok női “tarsunkat” miért jó ha az emberbe ilyenkor is bele rúgnak?!

Valószínű ez a kérdés is azért jött létre mert nem vagyunk egyformák és mindenkinél másképp zajlott le.

Én lettem volna a legboldogabb ha ilyen soha a büdös életbe nem történik meg velem. Szoval tényleg nem értem ebbe miért kellett belekötni, mikor így történt minden ahogy leírtam. Nyilvan K*rva szar érzés, és segítő szándékkal írtam le ezeket, hogyha ne adj Isten valaki így jár, tudja nincs egyedül és ez is egy fajtája a vetelesnek, nem csak az mikor gorcsol valaki meg barnazik és kikaparjak egyből mert már nincs szivhang.

2021. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!