Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Félidős baba megszülése...

Félidős baba megszülése rendellenesség miatt.?!

Figyelt kérdés
Én most nem kérdéssel,ha válasszal jöttem.kb 2 hete tudtam meg,h a kisbabámat idő előtt meg kell szülnöm,mert nagyon beteg lett volna.Kerestem a félidős szüléssel kapcsolatban válaszokat,de nem vagy csak nagyon ijesztő dolgokat olvastam. Sajnos azóta már túl vagyok rajta és a sorstársaimnak segíteni jöttem ide,ami a fizikai részét illeti. Szegeden zajlott le a szülés. Nem minden ment zökkenő mentesen a kovid miatt.Komoly protokol előzte meg ami rengeteg ide-oda járkálással és várakozásokkal járt. Na de mikor befeküdtem a lamináriával való tágítást aznap megkaptam és azt hiszem,hogy kimerem jelenteni,hogy az volt a legkellemetlenebb.Mivel még nem szültem,így az eléggé fájt,de tudtam,hogy hagynom kell magam,mert azon múlik minden.Minél többet feltufnsk tenni,annál könnyebben megy a szülés.Nekem 6 L-es és 2db M-es került fel.(8db) és valóban igazuk volt. A tágító után 2 óra pihi.Elégé görcsöltem,de kaptam algopirin-nospa injekciót és azzal enyhültek a görcsök.Majd másnap következett a szülés.Reggel 6órától 2 óránként méhösszehúzót kaptam. Dél körül enyhe görcsöket éreztem alul.Küldtek a kezelőbe kivettél a lamináriát és megvizsgáltak,de még nem volt itt az idő.visszaküldek a kórterembe.Viszont ez a vizsgálat után akkora fájdalmam lett,hogy menni alig bírtam.1 óra elteltével kiáltottam,h adjanak fájalomcsillapító injekciót mert nem bírom tovább,de nem kaptam.(1 óráz szenvedtem) hanem beküldtek újra a kezelőbe.Jaj,mondtam,h azt már nem fogom kibirni,h újra megvizsgáljanak.Nagyon óvatos volt a DrNő nem kínzott meg,de mondta,h készenállok vihetnek a szülő szobába.( Ha Én akkor tudom,h össz-vissz ez az 1 óra volt szenvedés akkor joval könnyebben viselem) a szülőszoba kényelmes volt és segítőkészek voltak ott. Eddig tartott a fájdalmam.Innentől semmi.Pedig ugye elvileg sokkal fájdalmasabb,mint a rendes szülés. Azt hiszem,h annak köszönhetek mindent,h jól követtem az utasításokat.A szülésnél segítettek és egyeltalán nem volt vészed.Kapsz maszot ami segít kikapcsolni és ha jól csinálod úgy ellazulsz,h észre sem veszed és már túl vagy rajta. Perszr ez mond csal a testi-fizikai része. Orvosok,Nővérek többsége aranyos.Remélem segítettem,hogy ne rettenj meg előtte úgy,ahogy Én tettem.?!

#félidős szülés #Nagy vetélés
2021. jún. 15. 00:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A történetem végét is leírom. Minden rendben volt.Az erős fájdalmak másfél-2 hétig normálisak voltak.2 hétig volt vérzesem,majd az első rendes mensim 49 napra jött meg. És,ha ezt egy sorstársam olvassa,akkor annak üzenem,hogy az élet túl rövid ahhoz,h hagyjuk magunkat tönkremenni.Ezért is,ha van elég erőd még akkor próbáld újra,ha pedig nincs akkor vedd észre az életedben azokatva jó dolgokat,amiért megérte megszületned és megéri élned.Lehet,h a te utad és feladatod egészen más,de mindig van értelme az életednek.Még akkor is,ha újra kell tervezni.Kitartást!!!
2021. júl. 29. 01:41
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Talán nem kéne ennyit cigizni illetve utána kéne járni már az első után mi lehetett a baj.

3x beteg baba. Nem véletlen.

Itt tuti cigi probléma van főleg ha mindketten szivjatok párotokkal. Igazából persze egyutterzo az ember és sajnal, de ennek tuti van háttere. 1 még oké, de 3....es gondolom most se jártál utána.

2021. szept. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát ezt benézted kedves. Mi nem dohányzunk, ellenben veled. Ne magadból indulj ki! Nem dohányzunk,nem iszunk,Én mégcsak nem is kávézok. És a magas folsavtartalmú terhesvitamin mellett,oltottam is magam vérhígítóval.Pedig negatív lett a leiden-em.C,D-vitamint,és magnesolv-ot is rendesen szedtem. Úgyhogy mélyen szégyeld el magad, és olvasgass egy kis empátiárol szóló tanulmányt.Rád fér kedves.
2021. szept. 20. 00:36
 14/14 A kérdező kommentje:
És látom az értelmezéseddel is komoly bajok vannak. Miután nekem anno segített volna egy hasonló történet,hogy olyas valakitől halljam a történéseket,aki már átesett rajta.Ezért és nem segítséget kértem itt,hanem Én jöttem segíteni. De ha ennyire tudni akarod,nálunk idegcsőelzáródás okozza a problémájat,amivel sem itt nálunk sem szegeden nem tudnak mit kezdeni.Kis butus törődj a saját életeddel.
2021. szept. 20. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!