Rejtélyes vetélés?

Figyelt kérdés

Történetem a következő. Párom külföldi állampolgár, május 22én mentem ki hozzá 3 hétre. 26án volt ovum, június 4én már 10es Clearblue délután halvány pozi volt. Másnap reggeli szintén halvány pozi, 3 napra rá már erős pozitív volt a teszt. Június 12én még mindig nem hittem el ezért vettem egy clearblue digitális tesztet is (39 éves leszek idén és volt már 20 évesen egy abortuszom, ezért nem tudtam elhinni), az is pozitív volt, 2-3 hetet írt a fogamzástól.

Ezek után kértem időpontot 3 hétre rá orvoshoz, hisz tudom hogy előbb felesleges elmenni mert nem látnak semmit. Melleim nehezek voltak, feszültek, mellbimbóim hatalmasra nőttek, fáradtabb lettem és erős szagérzékenységem volt, 2x hánytam is a szagoktól. 12én hazarepültem és feltűnt hogy a tüneteim megszüntek. Minden. Múlt hét szerdán észrevettem hogy barnázok (a mensesem már egy hetet késett), azonnal mentem a sürgősségire ahol egy rendkívül bunkó orvos ügyelt éppen, először megtapintott, közölte h nem vagyok terhes, kért vérvételt, 18.5 volt a hcgm ami közölte hogy az 0, nem vagyok terhes, mikor kérdeztem akkor az 50es clearblue hogyan lett pozi, közölte h hcg még a férfiakban is lehet....ezután csinált uht, se petezsákot se semmit nem látott, 8mm nyálkahártyát ennyit. Közölte h meg sem tapadt a baba...hazamentem, másnap már véreztem de összesen 2 napig, az állaga olyan volt mint a víz, csak akkor ürült ha pisiltem illetve a papír volt véres, a betét szinte üres volt. Színe borostyánvörös volt,nem volt darabos, nem voltak erős fájdalmaim. Még közölte ez a bunkó hogy csináljak majd még egy tesztet, még mindig pozitív, igaz nagyon halvány (ennek max az örülne aki először tesztel), viszont a tüneteim visszatértek, újra érzékenyebb a mellem, szagokat érzem, hányingerem van...ráadásul áprilisban egy hasi uh kimutatta hogy van egy 5mm mióma a méhemben, ő erről egy szót sem szólt, nem kellett volna legalább azt látnia?? Az nem szívódik fel..Furcsa nekem ez az egész. 28án megyek egy másik orvoshoz de úgy tűnik még mindig nem ürültem ki pedig ha meg se tapadt maximum 4 hetes terhes lehettem ami kb semmi. 29én utazok vissza a páromhoz, szeretnénk újra próbálkozni , de már előre félek mert azt sem tudom jelenleg mi van velem.

Valakinek van ötlete? Nyilván elment a baba de ilyen korai vetélés esetén normális hogy még mindig van hcgm és tünetem? Ráadásul úgy hogy összesen 18.5 volt a véremben 5 napja, amit a 25ös tesztnek ki sem kéne mutatnia?


2021. jún. 21. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Igen normális.

12.hét előtt azért ez nem ritka.

Lehet a korod sincs pozitív hatással

2021. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg kémiai volt
2021. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos ebben semmi rejtélyes nincs,kémiai terhességed volt :(
2021. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a kémiai ugrott be, illetve az, hogy a mensizavarod akár már a változókórt is jelentheti 🤷‍♀️
2021. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :) ÉS ilyenkor lehet újra próbálkozni jövő héten? :) Optimisták vagyunk, addig próbálkozunk amíg kell :)
2021. jún. 21. 13:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor lehet próbálkozni :)
2021. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Hát, mondjuk akkor próbálkozzatok, ha majd együtt éltek...
2021. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ennek aztán sok koze van hozzá. Akkor költözök ki amikor akarok, akár holnap. Amúgy voltam dokinál minden rendben szépen kiurultem, probalkozhatunk tovább akár már holnap köszi.
2021. jún. 24. 13:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi a beszámolót 8, igaz nem kďrdezte senki, a 7es meg mi rosszat mondott ugyan?
2021. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!