Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után menstruáció?

Spontán vetélés után menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Múlthét hétfőn spontán beindult a vetélés otthon, nem kellett műszeres befejezés. 2 napig vérezgettem, utána 2 nap barnázgatás. Tegnap megint elkezdtem barnázni, picit fáj a derekam és a hasam, feszül a mellem, mint mensinél.

Ciklusom szerintem holnap kellene megjönnie.

Volt valakinek hasonló? Lehetséges egyáltalán, hogy megjöjjön ilyen hamar? Vagy csak a hormonok szórakoznak még?



2021. júl. 5. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Honnan tudod, hogy befejeződött a vetélés?

2 nap verezgetés meg 2 nap barnázgatás sztem baromi kevés.

Doki látott? Mert ha nem, mielöbb nézesd meg, mert ha benn maradt valami, nagy baj is lehet.


Ciklus szerint nem kellene holnap megjönnie, mert hétfőn kezdődött ujra a ciklusod, a vetéléssel. Onnan indul az új. Innen 6 héten belül kellene az elsőnek megjönnie

2021. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Miért nem mész el orvoshoz.

Tuti nem jön meg holnap...

2021. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy az 1-es írja, elvileg nem kellene most megjönnie, mert a vetélés számít a ciklus első napjának. Ha nem voltál orvosnál, akkor mindenképp menj el. Meg az sem mindegy, hogy mennyi idős terhesség ment el.
2021. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hetfőn is voltam orvosnál, illetve kedden kontroll vizsgálaton, ahol azt mondta az orvosom, hogy teljesen kiürültem, ezért nem kellett műtéttel befejezni.


Akkor ezekszerint még tart a tisztulás, amit mondott is. A tünetek miatt furcsálltam.

Ha nagyon fájna, természetesen egyből orvos, de mivel menzesz tünet, ezért érdekelt, hogy lehet-e?


Köszi a válaszokat!

2021. júl. 5. 11:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem vetèlèsnèl egy nap volt barnàzàs, ès egy hère rà indult be rendesen. Akkor viszont első nap ,,kijött minden" ès utàna csökkenő intenzitassal 2hetig vèreztem. Szerintem az előző vèrezgetès nem volt teljes vetèlès nàlad.
2021. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös! Lehet,hogy nem pontosan fogalmaztam, de biztosan elvetéltem! Akkor nem vérezgettem, hanem imádkoztam kórházba menet, hogy ne vérezzek el (nyilván nem, de szerencsére az ember nem vérzik sűrűn ennyire és ilyen formában, szóval nagyon meg voltunk ijedve) .

2 orvos megvizsgált aznap és másnap a saját orvosom is megerősítette, hogy kijött minden. Ez volt múlthét hetfőn és ez után vérezgettem. Egyébként kaptam Ergam cseppet, ami enyhíti a vérzést, lehet, hogy amiatt nem véreztem több napig. Azóta barna maszat van csak.

Nem nagyon kaptam felvilágosítást, hogy mi lesz ezután pl. a ciklusommal, ezért érdekelt, hogy lehetséges-e ilyen hamar, hogy megjöjjön.


Kedves 3-as! 10 hetes voltam, a baba 6 hetesen állt meg a fejlődésben. Ma műtöttek volna, de a jobbik rossz, hogy a természet elintézte...

2021. júl. 5. 14:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Így mindjárt más. Mert pont a lényeget nem írtad, hogy elötte viszont durván véreztél.


Aznaptól indult ujra a ciklusod, amikor ez a nagy verzés jelentkezett. Onnan 6 héten belül kell az elsőnek megjönnie.

2021. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Nagyon sajnálom! :( Tudom, mit érzel. Nekem műtéttel kellett befejezni a vetélést, de a doki azt mondta, ha elmúlik a vérzés, majd újra jelentkezik, és bűzös maga a vérzés és erősebb görcsökkel jár, akkor azonnal menjek vissza. Egy magától kiürült vetélésnél is szerintem fennáll ez a dolog. Szóval figyeld magad. Nekem a vetélés után az első 1-2 ciklus eltért a többitől,(egyik rövidebb, másik hosszabb volt) de aztán visszaállt. Lehet neked is felborította kicsit.
2021. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7: Rendben, köszönöm!


8: Ezt nekem is mondták, hogy ebben az esetben azonnal kórház! Egy hét telt el, eddig szerencsére nem tapasztaltam semmit, ami miatt menni kellett volna.

Akkor várunk és bízunk benne, hogy nem bolondult meg teljesen, hogy tudjunk próbálkozni.🥺


Köszönöm, hogy megosztottátok velem!

2021. júl. 5. 16:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem is természetes úton ment el a baba, azt a napot kell venni a ciklus első napjának, rá napra pontosan 5 hétre jött meg az első mensim, most kellene megjöjjön a második a vetélés után, 2 napja késik, teszt negatív, valószínű, hogy 35 naposra nyúlt ki, mensi tünetem semmi. Össze vagyok zavarodva. Régebb minden olyan pontosan jött és ment

2021. júl. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!