Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ma voltam sajnos genetikusnàl,...

Ma voltam sajnos genetikusnàl,valaki èrt e hozzà..mitől lehet,hogy a magzatnàl nem osztòdtak a sejtek màr terhessèg eleje òta,de az ultrahangon nőtt a baba a 6.hètig..egyszerűen nem èrtem?!

Figyelt kérdés

#genetikus #Baj..
2021. júl. 29. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem osztódtak a sejtek de nőtt a baba.

Hogy mivan?!

Sejtekről a legelején beszélünk. Egy 6 hetes pedig nem csak sejtekből áll már...

2021. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
1es?? Minden szervünk sejtekből áll....
2021. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2!

Na ne mond...

De nem erted? Nem osztódnak a sejtek, de nő... ha nem osztódnak, mitől nőne?!

2021. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen teljessen levoltam ma döbbenve amikor ezt mondta a genetikus,ès nem is èrtettem,hogy ez hogy lehet,hogy àllìtòlag az elejètől fogva nem.osztòdtak..hàt meg az utolsò vizsgàn,sajnos abortusz előtt làttuk a picit ès leis mèrte az orvos,csak azt nem mondta mekkora..
2021. júl. 29. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3!

Az utolsó mondatod félreérthető. Mi az, hogy "nem csak sejtekből áll már".??

Persze, hogy sejtekből áll. Csak azok a sejtek szerveket formálnak.

Bocs, utána leesett, mire gondolsz.


Kérdező! Lehet, hogy azért nőtt, mert víz van benne, és úgymond az növesztette meg. De a sejtjei nem osztódtak már. Sajnálom! :(

2021. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg kellett szednem vitamint is,Mit kiirtak,de nagyon fajt a hasam is vègig..ès ahogy abba hagytam elmùlt a hasfàjàs..nagyon bìzunk benne,hogy a következőnèl minden rendben lesz 💗
2021. júl. 29. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Nem szabad feladni, csak előre nézni.

Nekem is ekkora mérettel állt meg a fejlődesben. 7 hetesen mentem megállapítasra, akkor volt kb ekkora. 8hetesen szintén. Azt 9 hetesen vettek el műtéttel október 29én. Január közepén pozitívat teszteltem, ma már 31 hetes vagyok, minden rendben...

2021. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De szuper,nagyon jò olvasni is 😊 gratulàlok😊
2021. júl. 30. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!