Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehetséges, hogy elvetéltem?

Lehetséges, hogy elvetéltem?

Figyelt kérdés
16 napja a barátom betette pár percre anélkül, hogy védekeztünk volna, de szóltam neki, hogy vegye ki nehogy valami legyen belőle. Ma egész nap úgy éreztem mintha meg akarja jönni, de még van addig 4 nap (mindig késni szokott) szóval gondoltam erről van szó. Amikor haza értem láttam, hogy tiszta vér a bugyim és csepeg is egy kicsit, de nem az a mensis vér volt, hanem inkább mintha egy sebből jött volna. Aztán alábbhagyott és egy kis idő múlva elmentem wc-re ahol újra elkezdett vérezni és láttam egy kis piros véres gömböt, de rögtön lement a lefolyóba ezért nem tudtam megnézni. Azóta már nem vérzik. Lehet, hogy elvetéltem volna?

2021. okt. 21. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha vetélés lett volna, az nem ilyen "picit vérzek picit nem" lett volna... ott aztan görcsök közepedte ömlik a vér...


Nem mensis vér, hanem mintha sebből... na aztán mi a különbség?!


Szimplán megjött, meg fog jönni... legközelebb legyen több eszetek 🤦‍♀️

2021. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy gyakran szoktam aerobokozni és súlyokat emelgetni.
2021. okt. 21. 15:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Van különbség vér és vér között. Valami akkor is történt mert nem jött meg és nem szoktak random gömbök kijönni belőlem. Ez nem vérrög volt.
2021. okt. 21. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A menszesz is sebből jövő vér. Ugyanis a méhnyálkahártya leválik, ez okoz vérzést. 16 napos terhesség pedig szabad szemmel nem igen látható. Simán menstruáltál. Ha vetélés lenne, egyben elöntene rengeteg vér, és iszonyatos fájdalmaid lennének.
2021. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi a különbség, az a darab a méhnyálkahártya darabja lehetett. A vetélés 16 nappal aktus után nem úgy néz ki, hogy kijön az embrió. Ilyenkor 1 mm-es csak, vagy kisebb, észre sem veszed.
2021. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadok 16-17 éves vagy. Legalábbis ennyi ésszel remélem. ( "Nem szoktak random gömbök kijönni belőlem ")
2021. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vetélés, a vetélés az jóval több vérrel jár
2021. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit làttàl kijönni az mèhnyàlkahàrtya darab, vagy egy kis alvadt vèr darab lehetett.
2021. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!