Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kémiai terhesség után 1...

Kémiai terhesség után 1 héttel még mindig durva szédülés, fejfájás stb mennyire normális?

Figyelt kérdés
Lett egy pozitív tesztem, rá 3 napra elkapott a rosszullét, szédülés és hányinger, aztán éreztem ahogy begörcsöl a méhem és elönt a vér. A vérzés addig tartott ameddig egy normális menstruációm szokott tartani. 2-3 napja viszont sokat fáj a fejem, szédülök és nagyon hevesen ver a szívem sokszor. Ma annyira rosszul lettem vezetés közben, hogy azt hittem elájulok. Szinte egésznap tart. Nőgyógyászhoz holnap megyek, háziorvosom csak hétfőn tud fogadni. Vérnyomásommal minden rendben. Féltem, hogy méhen kívüli terhesség, de csináltam azért egy terhességi tesztet nemrég, és negatív lett. Vagy lehet negatív teszttel is ilyen probléma? Így láthatatlanban mi lehet a bajom?
2021. nov. 19. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli terhességgel is pozitív teszted lenne. A tüneteid inkább a stressznek betudhatóak.
2021. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pedig nem stresszelek, hirtelen elkap a szédülés és nem is látok rendesen. Sose volt ilyen problémám korábban.

Azóta van ez, hogy beindult a vetélés. Az utóbbi napokban egyre rosszabb. A fülem pl most is zúg.

Megint megmértem a vérnyomásom és teljesen normális.

Arra gondoltam hátha a vetélésből maradt vissza valami, de olyan korán elment, hogy nagy eséllyel magától ki tudott ürülni. Vas hiány esetleg? De nem véreztem a szokásosnál jobban. A mai nap után kicsit aggódok :/

2021. nov. 19. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Pánikroham. Nekem is szokott lenni. Én nem szoktam levegőt kapni.
2021. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok,

Bár már régebbi a kérdés, de én most ugyanígy vagyok, mint a kérdező.

Múlt hétfőn teszteltem pozitívat, majd pénteken mar negatív és megbetegedtem. Azóta nagyon durva szédülés, fejfájás, hányinger gyötör. Olvastam ez lehet a nagy hormoningadozas miatt?

2022. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!