Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán, otthoni vetélés...

Spontán, otthoni vetélés sztorikat szeretnék hallani?

Figyelt kérdés
Barmi es bármennyi történet/tapasztalat jöhet :)
2022. jan. 26. 12:42
1 2
 1/18 anonim válasza:
94%
Pszichológus.
2022. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szeretnél ilyet hallani, hidd el.
2022. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod mások vetélését olvasgatni? Vetélés sztori? Ugye csak viccelsz.
2022. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azért mert épp egy vetélés közepén vagyok, hazaküldtek es nem tudom, mi normalis es mi nem. Nem görcsöl a hasam, elég enyhe a vérzésem is. Várok még pár napot, mielőtt hívom a dokit, es gondoltam előbb itt korbekerdezek, hogy masnal hogy zajlott. Semmi rosszindulat nem volt a kerdesemben, lehet kicsit furan tettem fel, epp nagyon siettem amikor kiirasra került.
2022. jan. 26. 13:53
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Normális nő, ha éppen vetél (ergo épp meghalt a gyereke) nem siet sehova és végképp nem nevezi ezt a szomorú esetet sztorinak. Mosolygós fejet sem használ. Innentől ne csodálkozz, ha kételkedik mindenki abban, amit leírtál…
2022. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Hát ne harahudj, de amikor én vetéltem, akkor mindenhez volt erőm meg kedvem, csak a gyakorikérdésekhez nem, ahol "mosolygós fejjel" vártam más vetélés sztoriját.
2022. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
2 gyermekem van, itthon voltam, nem siettem sehová. A smileval oldani akartam a hangulatot, tudom, nyilván ez mindenkinek egy nehéz időszak. Köszönöm a "segítséget" .
2022. jan. 26. 14:48
 8/18 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igen, en vagyok fura, aki 2 gyermek után (hála az égnek) nem a vilag legnagyobb tragediajanak fogja fel a par hetes veteleset.
2022. jan. 26. 14:51
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Hát ezzel az utolsó válaszoddal elástad magad. Undorító vagy. Aki viszont még gyermektelen és az első gyerekét vetélte el, annak igen is a világ legnagyobb tragédiája volt. És te ezeket a sztorikat is várod a "mosolygós fejeddel". Hányinger.
2022. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, bocsánatot kérek mindenkitől. Nem vagyunk egyformák. Valóban a gyors kiirassal nem gondoltam bele mások helyzetébe. Sajnálom.
2022. jan. 26. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!