Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5 vetélés után lehet még...

5 vetélés után lehet még esélyem egészséges babát szülni??

Figyelt kérdés
5 vetélésem volt, mind az 5öt méhszájtágítással altatásban bekellett fejezni. A legfiatalabb 7 hetes, a legidősebb 12 hetes volt. Nem az orvos véleménye érdekel mert az mindig a legjobbakat mondja, hanem olyanoké, akikkel megesett hasonló. Attól félek csak hogy mindig azzal ilyesztgettek minket hogy ha lesz egy abortuszunk lehet soha nem lehet gyerekünk. Ez a befejezéses műtétet is ugyan úgy végzik tudtommal mint az abortuszt. :(
2022. jan. 18. 15:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem maga a műtéti eljárás az aggasztó, hanem hogy miért végződött így 5 terhesség.
2022. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgáltak?
2022. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt genetikai vizsgálat?
2022. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az ok meglett hogy mi volt a probléma, csak nem merek újra próbálkozni. Nagyon félek hogy megint így végzódik, vagy hogy nem lenne egészséges. Szóval azt mondjátok maga az eljárás nem veszélyeztet abban hogy legyen egészséges babám?? Engem már csak ez aggaszt.
2022. jan. 18. 15:40
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Maga a befejezés nem ok arra, hogy ne tudj egy terhességet kihordani.

Ha a vetélés oka megvan, ezt tudják is kezelni, semmi akadálya egy gyereknek.

2022. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Pedig van benne valami.Nekem az első vetélésem műtéttel fejeződött be,rà két évre lettem csak terhes.Azután volt még egy vetélésem,majd jött a lányom.Most tesot szeretnénk neki,szeptemberben megint vetélés lett.Most megint terhes vagyok,az elején járok.Szoval műtét után két évre lettem terhes,mikornem műtöttek meg 3-4 honapra mindig összejott.
2022. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az utolsó vetélés tavaly októberben volt. Azóta még nem mertem újra próbálni.
2022. jan. 18. 16:19
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka egyèbként



Inkább az a kérdés



Amúgy simán


Egy barátnőmnek után 10 művi vetélés után, sikertelen lombik utàn spontàn 3 gyereke.


Neki azóta sem tudják mi okozta, elvileg egészségesek..


Gyerekekkel minden rendben.

2022. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ez történt.

Nekem 3 vetélés volt, szintén műtéti úton fejezték be nekem is. Legutóbb megkérdeztem a dokim, hogy van-e bármi kockázata ezeknek a műtéteknek a későbbiekben. Azt mondta manapság már máshogy csinálják mint régebben, így nem lesz semmi probléma. Ezért rakják a lamináriát, hogy ne legyen baj később se.

Bennem is fölmerült ez a gondolat mint benned. Remélem igaza van a dokinak.

Nálatok végül milyen probléma derült ki ha szabad kérdezni?

Kívánom, hogy következőleg minden rendben legyen majd.

2022. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A hormonjaim és a pajzsmirigyem. Évekig tartott mire rendbe tették. Most 3 havonta járok ellenőrzésre, végre minden rendben. Remélem a következő összejön. 🥰
2022. jan. 18. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!