Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Azt hiszem megjött, szerintete...

Azt hiszem megjött, szerintetek menjek be ezzel a vérzéssel a kórházba?

Figyelt kérdés

Bocsánat a kérdésért...2 hete derült ki, hogy méhen kívűl kezdett beágyazódni a magzatom, ezért néhany napra bent fogtak a kórhában, hogy megfigyeljenek. Nem kaptam gyógyszert, műtét sem volt, mert a hcg azt mutatta, hogy a testem és a természet szép lassan végzi a dolgát.


Múlt héten voltak pms tüneteim, de elmúltak, pénteken voltam hcg vizsgálaton, 13 volt az érték. Azt mondták 10 alá kell esnie, hogy minden rendben legyen.


Tegnapról mára úgy tűnik, 62 nap után megjött.

Arra gondolok, hogy esett annyit a hcg-m, hogy talán vissza állt a rendes hormon háztartásom.


De a legutolsó anamnézis alján ott van, hogy ha vérzést tapasztalok, akkor azonnal jelentkezzek a kórházban. Nem fáj semmim, nem görcsölök, de most ezzel be menjek, ne menjek. Pénteken újra mennem kell hcg vizsgálatra.


Első tapasztalat minden ami az elmúlt 2 hónapban történt, nem értem a testem, a reakciót, össze vagyok zavarodva.


2022. febr. 28. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha más tünet nincs, én nem mennék addig amíg nem fáj vagy nem görcsölök.

Mondjuk én az a típus vagyok aki inkább kihord lábon mindent és max mentővel vagy hullazsákban visznek kórházba.

2022. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát nyilvánvaló, hogy ha a terhességi hormonszint lecsökken, akkor vérzés lesz. Ezzel nem mennék be.
2022. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is elszoktam bagatelizálni a bajaimat, most is inkább a tudatlanságom zavar. Mert megkérdeztem minden szirszar dolgot az orvosoktól akik vizsgáltak, de mindent ami eszembe jutott. Viszont azt speciel nem, hogy milyen hcg szint engedi már a menstruációt, vagy egy hasonló állapotban lévő szervezet mikor állhat vissza a terhesség előtti rutinjába?


De ezeket a kérdéseket mindig az adott szituációi szüli, csak én sem szeretnék az a bolond nő lenni, aki mindennel be rohangál a kórházba.

2022. febr. 28. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Figyu, ez teljesen normális. Kiürült a HCG, megjött a vérzés. Ha nem vagy rosszul, nem ömlik belőled a vér, akkor ezzel telesen felesleges bemenned.
2022. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így volt. Miután nem volt HCG hormon bennem megjött. Én is megúsztam műtét nélkül.
2022. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szuper, akkor jó volt az elgondolásom. Köszönöm szépen a válaszokat :)


5-ös örülök, hogy megúsztad, biztos neked, nektek sem volt egy leányálom a helyzet.

2022. febr. 28. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!