Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lombik, alacsony HCG, lehet...

Bonami kérdése:

Lombik, alacsony HCG, lehet méhen kívüli?

Figyelt kérdés
Embrio beultetes utan a 14. napon a HCG szintem 310 volt. Holnap kell újra mennem. Már elotte is teszteltem, es nagyon lassan erosodott csak a csik. Tegnap reggel es ma is csinaltam tesztet, talan egy ici-picit halvanyabb a mai. Lehet ebbol meg mehen kivuli terhesseg? Vagy akkor is erosodik a csik, csak nagyon lassan ? Van mar egy lanyom, szoval azert latom h ez valoszinuleg nem lesz oke, egyedul ettol a mehenkivulitó felek. Tudom, tudom, holnap megtudom mi van, de mar a 14 napot is nehez volt kivarni, ez a tudatlansag viszont nagyon rossz.

2022. jún. 2. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos bármi lehet. Azért még ne add fel teljesen, láttunk már sok meglepetést lombik után! :)
2022. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
A méhen kívüli esélyét közel 0-ra tenném, mert a beültetés értelemszerűen méhen belülre történik. Nem hinném, hogy az embrió kivándorolt volna a petevezetőbe vagy akárhova onnan. Szóval a méhen kívülin pont nem aggódnék.
2022. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló értek lett egyszer, de a doki azt mondta rá, hogy ez teljesen jó érték. Nekem végül üres petezsák volt, valószínűleg a tesztek is azért voltak halványak.

Kívánom, hogy neked jól végződjön! Nagyon szurkolok.


2. válaszolónak: beültetés után adnak is egy papírt a lombikosnak, hogy nagyobb az esélye a méhenkívülinek, ezért aggódik ilyenkor sok lombikos.

2022. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3. valaszolonak: koszi szepen, hat a remeny hal meg utoljara, de azt hiszem most mar erosebb tesztnek kene lennie ahhoz h ez real terhesseggel vegzodjon. A 2,5 evesemmel a 14. napon 800 korul volt az ertek, ami sok mas ilyen idos anyukahoz merve picit alacsonynak tunt nekem, de mondtak h teljesen rendben van, es ugye baba is lett a vege. Most viszont a klinikan se tudtak mit mondani, raadasul nem is kerdeztem nagyon, annyira meglepett a koztes eredmeny. Sajna a tesztek (tegnap, ma) nem nagyon adnak remenyt, de azt gondolom minden probalkozo ismeri h az utolso pillanatig az emberben benne motoszkal, h mi van ha megis.


2. valaszolonak: ahogy a 3. irta, sajnos az esely nagyon is ott van, bar ez engem anno ugyanugy meglepett.

2022. jún. 2. 10:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem 4napos embrió után a 12 napon extra halvány teszt! Lassan de erősödött. Nem volt hcg mérés. A terhesség hetedik hetében kellett visszamennem az intézetbe. Egy petezsák benne 9mm embrió szívveréssel. Azóta már a 12 éves. Úgyhogy még ne add fel.
2022. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem 13 napon a hcg 634volt Most 4 hónapos kisfiam. És hozza teszem hogy teszt csak 14 napon volt erős szorítok 🙏
2022. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!A 310-es hcg egyáltalán nem alacsony.Nem értem ezt honnan veszed.Nekem 165 volt et+14.vagy 15.napon és méhen belüli volt.Persze nem akkor volt az ultrahang hanem vártunk még 2 hetet.

Et+14-en 310-es hcg nagyon jó eredmény.Teljesen feleslegesen aggódsz.Neked ezt az orvosod nem mondta?

Nagyon fura.

2022. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem bár nem lombik, csak clostys baba, de 5+3 377 (ami azért a te 14.dpod-hoz képest későbbi) volt a hcg, 5+5 1890. Azt mondta a doki, ez jó. Ovu a 13.ciklusnapon volt (uh-val figyelt), aznapi együttlétből lett a baba. Holnap nézi a szívhangot, de nem aggódok, ha azt mondta, hogy jók ezek az értékek.
2022. jún. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül? Sikerült a baba?
2022. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!Kíváncsi vagyok mi lett én is.Szerintem megmaradt mivel ez nem volt alacsony hcg szint.

#7

2022. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!