Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek mekkora esély van...

Szerintetek mekkora esély van arra hogy megint elvetéltem vagy hogy a baba megmarad???

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal több mint 1 éve próbálkozunk. Sajnos májusban amint kiderült a terhesség (pozitív lett a teszt) pár napon belül erős görcsökkel és vérzéssel elvetéltem. Egyből ügyeletre mentem ahol mondták hogy nem látnak semmit, csináltak vérvételt ahol a hcg-t nézték ami nagyon kevés lett és megállapították hogy biokémiai terhességem volt, majd szépen haza küldtek és mondták hogy pár nap múlva menjek vissza. Vissza mentem, mondták hogy oké minden rendben, szépen kitisztultam, viszont okot nem mondtak miért történt ez… És akkor most megint pozitívat teszteltem múlthét pénteken (2 normál és egy digitális(ami 1-2 hetet mutatott)) aztán szombaton barnázni kezdtem amikor amúgy meg kellett volna jönnie. Nem volt erős éppen hogy látható volt. Brutális görcsök nem társultak mellé. Ez a mai napig fenn áll sajnos. Még mindig barnázok. (Tehát 6 napja). orvoshoz nem szerettem volna menni hiszen 4 hetes (lassan 5) terhességet még nem látnak a dokik így úgy gondoltam várok a hatodik hétig ami jövő hét pénteken lesz. Utrogestant tegnap kezdtem el szedni, mellette magneb6-ot, terhességi vitamint, folsavat. Tünetem csak annyi hogy, iszonyatosan feszül a mellem, néha hányingerem van reggelente vagy napközben is kis időre. Teszteket állandóan csinálok, mind pozitív, nem halványult a második csík. Szerintetek mekkora esély van arra hogy megint elvetéltem vagy hogy a baba megmarad????

2022. aug. 11. 09:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
El kene menni orvoshoz pedig, mert nekem pont így zajlott a méhen kívüli terhessegem. Az elején egy kis barnázás lehet normális, de a 6 nap azert mar kicsit sok. En ma elmennek dokihoz a helyedben.
2022. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A barnázás lehet progi hiány miatt is. Azt ugye csak tegnap kezdted el szedni és 6 napja barnázol.Nekem miután elkezdtem használni az utrogestant 2-3 napig még tartott a barnázás.Ha neked ennek ellenére nem múlik el pár nap alatt menj előbb dokihoz.
2022. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
5 hetesen már látják.
2022. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Bàrmi lehet. Èn amikor barnàztam 6 hetesen nekem az nem jelentett jót , nem is maradt meg a baba. Kívànom Neked minden rendbe legyen!
2022. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem terhesség alatt a vérzés/barnázás 99%-ban nem jelent jót …

Elmész szépen orvoshoz és majd megmondja, hogy mi a helyzet.

Veszteni nem vesztesz vele ha megnéz egy orvos.

2022. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el egy uh-ra mindenképp. Hogy írták fel a progit? Csak így látatlanban?
2022. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Első terhességem kb. egy hét barnázás után egyszer csak vérezni kezdtem, spontán vetélés lett. Második terhességem problémamentesen lezajlott.

A barnázás nem jelent jót szerintem, lehet érdemes lenne orvoshoz menni.

2022. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Sajnos ahogy eredetileg akartam jövő hét péntekre kaptam időpontot, hamarabb nem volt szabad időpont egyik dokihoz se… úgy hogy, vagy kivárom vagy keresek máshol dokit.

A progeszteront látatlanban írták fel. De egyenlőre úgy tűnik hogy jobb lett tőle a helyzet.

2022. aug. 12. 10:09
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj be sürgire ha van valami baj.
2022. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Gondoltam írok nektek, hogy mi a helyzet hátha valakit érdekel.

19.-én voltam dokinál, petezsákot látott, babát még nem. A barnázás ekkor már 1 hete elmúlt. 5 hetesnek állapított meg. Szóval annyira nem vesztettem el a reményt. Aztán 21.-én megint elkezdtem barnázni és 24.-én elmentem dokihoz megint, hogy mondja már meg mi a helyzet. Pont egy bunkót fogtam ki… majdnem, hogy elküldött a picsába minek mentem úgyse látna semmit ennyi idő eltelte után. Miközben csak azért mentem hogy megtudjam a barnázás okát… :( sokáig nézte a petezsákot (ami egyébként nőtt) de végül csak a petezsák lett a papírra írva, az, hogy szikhólyag vagy ilyesmi lenne az nem… emellett mondta, hogy vegyek rutascorbint és, hogy 1 hét múlva menjek vissza. Ja és a barnázásra azt mondta, hogy lehetséges, hogy éppen elmegy a baba… de akkor a petezsáknak nem kellett volna összemennie vagy ilyesmi??

Elsején megyek megint, de most egy másik dokihoz. Nagyon félek, viszont a tünetek tartják bennem a lelket. Állandó rosszulléteim vannak, többször hánytam már. Nagyon érzékeny vagyok a szagokra, fáradékony vagyok… nagyon remélem, hogy elsején jó híreket kapok 🥺

2022. aug. 30. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!