Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 7 hetesen üres petezsák, a...

7 hetesen üres petezsák, a nőgyógyászom kérte jelentkezzek a körzetileg illetékes korházban műtétre, de közben vérezni kezdtem?

Figyelt kérdés
2 napja megállapította a nőgyógyász akihez járok, hogy a petezsák 7 hetesen üres (5 hetesen is üres volt). Arra kért, hogy a területileg illetékes korháznál jelentkezzem missed ab műtétre, ez még nem történt meg, viszont ma reggelre elkezdtem enyhén vérezni. Megindult magától? Ilyenkor érdemes várni? Vagy sürgősségi? Ilyen esetről nem beszélt nekem, csak a sima műtétről, tanacstalan vagyok. (Felhívni nem tudom, nincs elérhetőségem hozzá).
2022. okt. 22. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Mindenképpen menj be max megfigyelnek megvárják a vetélés végét és,ha kitisztultál haza engednek.
2022. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Megindulhat. Nekem 9 hetesen megindult magától. Nem is kellett műtéti befejezés. Szépen kiürült minden. Mindenképpen lásson orvos. Majd ő megmondja mi legyen.
2022. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan igy jártam, csak nekem nem indult meg :/

A dokim azt mondta, ha elkezdenék vérezni, nem kell azonnal az ügyeletre futni.

Abban az esetben kell bemenni, ha brutál vérzés van, erős görcs, vagy láz.

Ha egyik sincs, csak egy "sima" mensiként, vagy egy fokkal durvabban távozik, utána kell elmenni megnézetni teljesen kitisztult-e.

2022. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!