Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ilyenkor van további teendő?

Ilyenkor van további teendő?

Figyelt kérdés

Ma voltam vérvélelen vérzés miatt (4 hétévesen a menstruáció ideje alatt megjött) és 4.18 NE lett az eredmény.


Magától kitud örülni és megszűnnek a tünetek vagy kelleni fog műtéti befejezés?


2023. jan. 24. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lenne mit műtétileg befejezni. Menstruálsz. Ha volt is kémiai terhességed, az annyira korán megszakadt, hogy csoda ha egyáltalán volt pozitív vizeletes terhességi teszted.
2023. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is vagy terhes, mit kellene befejezni?
2023. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Két pozitív tesztem volt ami után a dokihoz elmentem vizsgálatra mert elkezdtem vérezni, ahol mindent adott volt ahhoz, hogy terhes legyek (van már 3 gyermekem)…

Elmondta, hogy ha később fogant, vagy emlékszik a szervezet nagyon ritkán menstruáció előfordulhat vagy ahhoz hasonló, ezért is irt ki vérvételre előtte ilyen sosem volt hogy nézzenek nekem HCG mert nem véreztem mindig 8 hetesen mentem orvoshoz amikor már volt szivhang.


Mivel ma reggel mondták, hogy lehet szükség lesz a kaparásra mert a tüneteim nem enyhülnek ezért tettem fel a kérdést…nem azért mert unatkozom itthon!

2023. jan. 24. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Végképp nem értem. Az orvosod mondott valamit. Mi látatlanban nem vagyunk okosabbak. Milyen tüneteid vannak, amik nem enyhülnek? Ha elmúlt a menstruációd, akkor gondolom vissza kell menned, és a doki csinál egy ultrahangot, ahol fog látszani, hogy teljesen kitisztult-e a méhed. De szerintem nem lesz ezzel probléma.
2023. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hányinger, derékfájás, has puffadás, étvágytalanság.


2 hét múlva kell visszamennem és ha a méhnyálkahártya nem vékonyodik el kellőképpen akkor kell a kaparás.


Tapasztalatra lettem volna kiváncsi, hogy akinek ennyire kevés értéke volt esetleg nekik kellett utána bármilyen beavatkozás vagy sem.

Mivel nekem eddig mindig tesztelés után problémamentes terhességem volt ebbe “sajnos” (aminek persze nagyon örülök) tapasztalatlan vagyok.


Előző hétig azt sem tudtam, hogy van olyan, hogy kémia terhesség…

És azt sem

Gondoltam, hogy 3 sikeres terhesség után egy 4-dik esetlen lesz probléma.

2023. jan. 24. 19:06
 6/8 A kérdező kommentje:

A menstruációm ha nevezhetjük annak mert abba az időbe jött meg mikor kellett volna de valamennyivel gyengébb volt, másabb és 1,5 napig tartott és semmi görcsölök nem volt.


Ezért bíztam a mai napig abba, hogy hátha valami csoda lesz :(

2023. jan. 24. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs hcg a szervezetedben, tehát nem vagy terhes. Lehet, hogy voltál, de most nem vagy. Ha lenne bent szövetmaradvány, amit ki kellene kaparni, akkor nem ennyi lenne a hcg-d…..
2023. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel megjött és a HCG-d is kevés(ha az a 4,18 lenne) akkor valószínű hogy csak kémia terhesség volt.

A HCG-nek duplázódnia kell,én úgy tudom(orvostól) 17 alatt van a HCG akkor nincs terhesség.

2023. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!