Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3,5 hónapos baba hörög,és...

3,5 hónapos baba hörög,és érezhetően le van rakodva a kis tüdeje,mi a további teendő? Többi lent.

Figyelt kérdés

Vasárnap orrfolyással kelt, köhögött is kicsit.

Hétfő orvoshoz vittük,és annyit mondott hogy nem lehet vele mit kezdeni,majd átmegy rajta,csak párásítót szerezzünk be,és sűrűn szívjuk az orrát.

Hétfő-kedd rosszabb volt,ma alakult valamennyit,de még mindig hörög,sípol a tüdeje,én úgy érzem,nagyon le van rakodva.

Tényleg ennyi lenne? Nem lehet semmit sem kezdeni ilyen pici babával?



2022. márc. 16. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Sürgősségi most,mielőtt befullad!
2022. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be a korhazba meg nagyon pici. Nehogy baj legyen. Jobb a biztonsag
2022. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Először a kórházat hívtam hétfőn (nem M.O-n élünk) ők azt mondták,hogy orvoshoz vigyük először..
2022. márc. 16. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy van külföldön,de Magyarországon ha beviszem a gyereket a sürgősségire,hogy hörög,sípol,akkor kb.azonnal előre is vesznek (sajnos volt tapasztalatunk)
2022. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Melyik orszagban eltek?

Engem meg döbbent sokszor, hogy mi folyik Angliaban pl..

Mi Nemet orszaban elünk de sokszor sokkal jobb el latasban volt reszem itthon(Romania), hiaba"felszereltebb" a külföldi korhaz.

Minden esetre azt tanacsolom menj be az ügyeletre es ne hagyd magad. Nehogy mas nem törödömsege miatt baja legyen a picurnak. Gyereked a leg nagyobb kincsed es felted öt! Jobbulast neki

2022. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel őket újra, és kérdezz újra, ha változott a gyerek állapota. Hiszen hétfőn ők sem láttak a jövőbe. Azért vannak ott, mert értenek hozzá, laikusként erősködni hülyeség, fölösleges és ártalmas kezelést is kierőszakolhatsz, hogy végre leszállj róluk.
2022. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jobb lett a baba állapota,akkor is hörgött,zihált,csak jobban mint most,illetve tiszta takony volt.

Most,azt nem értem,hogy tényleg ilyen kicsi babánál,nem csinálnak semmit? Vagy csak bennünket akartak lerázni ezzel?

Ha sír,akkor érezhető ,hogy le van rakodva,mint írtam,ez hétfő rosszabb volt,amikor orvos látta.

Alapjáraton,el van, jókedvű mostmár,néha köhent kicsit,ma 3x fordult elő,és tüsszög is néha,ekkor sok váladék távozik neki.

Tehát,ha szuszog,nem érezhető szinte semmi,csak ha sír,és megerőlteti magát,idő kell amíg megnyugszik néha.

2022. márc. 16. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Kèrdező! Mi vasárnap voltunk az ügyeleten a 15 hòs fiunkkal. Èjszaka köhögott vagy 2-3-at, reggel 6 kor már hörzsögve, sìpolva, bordaközti izmokat használva, asztmatikusan lèlegzett. Sajnos már másodjára fordult elő ez, mind 2x a szüleimnel aludtunk, ott.meg kutya van, èn arra gyanakszom, de a franc sem tudja egyelőre mi okozza, lehet allergia, asztma, vìrus is.. A dr nő rögtön befújt neki Ventolin es Flixotide-t, estère adnom kellett a Prednison kúpot, itthonra kaptunk antibiotikumot szirupban, hogy a cucc feljöjjön (nem jött, nem is köhögött, alig, nem èrtjük), ezen kìvül Fenistil cseppek, Ventolin szirup, kiegèszìtèsnek pedig a szokásos Devit, Cebion magas dòzisban, valamint biogaia probiotikum. Ja ès ezen kìvül Salvus vìzzel inhaláltunk 2 napig itthon. Pènteken megyünk kontrollra a gyerekorvoshunkoz. Nagyon nem játèk a sìpolás, csúnya lègzès!!! Ilyen pici babát azonnal vinnèk!
2022. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!