Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Méhenkívüli biztosan? Már ne...

Méhenkívüli biztosan? Már ne reménykedjek?

Figyelt kérdés

Ma voltam ultrahangon. Teljesen sokkos állapotban vagyok. :( Semmi tünetem nincs, se vérzés se görcs ami méhenkívülire utalna. A melleim fájnak csak. Utolsó menzeszem szerint 5+4 hetes vagyok. Az orvos méhenkívülire gyanakszik. Az egyik petevezetékemnél több éve van egy babszem méretű, alakú jóindulatú kinövés, amit ez a doki előzőleg nem látott. Most azt mondja, hogy ott, azon az oldalt méhenkívüli terhesség áll fent valószínűleg.

Szerintetek menjek még el másik orvoshoz? Vagy ez már tuti? :(



#méhenkívüli terhesség gyanú
2023. márc. 3. 14:01
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a méhenkívüli terhesség sokszor belsővérzéssel jár, amit nem veszel észre, egyszercsak összeesel és képszakadás.

Ezzel semeddig sem szabad várni.

2023. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Most menj be azonnal a sürgősségire, ez nem játék.
2023. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
35%
Rosszul is lehetsz persze. De az nem aggaszt, hogy egy petevezetekkel biztosan kevesebb lesz neked ha varakozol? Úgy is teherbe eshetsz ha csak egy van, de azért jobb ha megvan mindkettő.
2023. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitok. Holnap reggel az ügyeleten kezdünk.
2023. márc. 3. 18:05
 15/40 anonim ***** válasza:
92%
Holnap reggel...uram, mièrt van ennyi hülye a föld nevű bolygòn?! Azt tudod ugye, hogy JELEN PILLANATBAN is van ÜGYELET? Majd siránkozhatsz, ha èjszaka megreped a petevezetèked ès belső vèrzèsed lesz. Igazad van. Nyugodtan nèzzetek meg egy filmet, popcornnal. 🤣
2023. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján de ő lesz vérig sértve, ha holnap bunkók lesznek vele, hogy miért várt?! Én komolyan ilyet még nem hallottam, hogy valakit elküldenek sürgősségire mert veszélyben van és ennyire nem foglalkozik vele… csak tudnám, hogy ha ezt így félvállról veszi akkor minek reménykedik gyerekbe.
2023. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel leletet is töltöttél fel igaz történet lehet, pedig komolyan mondom nagyon kamu szaga van. El nem akarom hinni,hogy ilyen felelőtlen emberek élnek. És ha éjjel megtortenik a baj? Reggelre fel sem ébredsz?
2023. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel? Mondd, hogy csak ennyire unatkozol, és kitaláltál egy béna kamut. Mást nem tudok elképzelni, hogy miért játszanál a saját életeddel. Ha megvárod, amíg elájulsz, lehet, hogy a mentő nem ér be veled a kórházba. Pontosabban a testeddel igen.
2023. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,mint eü-s megvagyok döbbenve komolyan. Mondd,még is mire vársz egyébként?Sajnos onnan nem fog csak úgy eltűnni,viszont bármikor megrepedhet,ami életveszélyes,főleg ha a belső hasi vérzéssel nem jutsz be majd időbe. Nem teljesen értem. :( az,hogy még nincs gond az semmit sem jelent,1 óra múlva meg lehet. Én biztosan nem várnék,már onnan menned kellett volna egyből.
2023. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Azért nem sietek, mert a nőgyógyász azt mondta, hogy hírtelen beavatkozást igénylő akut probléma nincs, de egy héten belül bekövetkezhet. Azt javasolta első körben, hogy hétfőn menjek be a kórházba, görcs vagy vérzés esetén előbb. Azért mondta a pénteket, mert szerinte a jövő heti műtétet már el lehetett volna kezdeni tervezni.
2023. márc. 4. 02:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!