Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Méhenkívüli biztosan? Már ne...

Méhenkívüli biztosan? Már ne reménykedjek?

Figyelt kérdés

Ma voltam ultrahangon. Teljesen sokkos állapotban vagyok. :( Semmi tünetem nincs, se vérzés se görcs ami méhenkívülire utalna. A melleim fájnak csak. Utolsó menzeszem szerint 5+4 hetes vagyok. Az orvos méhenkívülire gyanakszik. Az egyik petevezetékemnél több éve van egy babszem méretű, alakú jóindulatú kinövés, amit ez a doki előzőleg nem látott. Most azt mondja, hogy ott, azon az oldalt méhenkívüli terhesség áll fent valószínűleg.

Szerintetek menjek még el másik orvoshoz? Vagy ez már tuti? :(



#méhenkívüli terhesség gyanú
2023. márc. 3. 14:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Belekavarodtál... a sürgősségin nem a múlt pénteken "tervezni kezdett" műtéteket csinálják, és ha az orvos nem lát azonnali beavatkozást igénylő dolgot, nem a sürgősségire küld. Melyik orvos ilyen felelőtlen szerinted, hogy azt mondja, méhen kívüli terhességgel ráérsz bemenni a kórházba?
2023. márc. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm majdnem meghalt, mert későn vették észre, hogy méhen kívüli a terhessége, borzasztó belső vérzése volt és természetesen elvesztette azt a petevezetőjét, ahová a magzat beágyazódott. De persze, te várj csak az ügyelettel, hátha te is így jársz...
2023. márc. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veled, kérdező? Elmentél az ügyeletre?
2023. márc. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Elmentem. Hcg vérvétel eredményére várok. Két orvos vizsgált meg alaposan. Nem találtak semmi olyan dolgot ami méhenkívülire utalna. Helyette el voltak képedve, hogy magánkórházban még egy vérvételt sem csináltak mielőtt beküldtek a sürgősségire. Arról nem is beszélve, hogy nem találták azt, amit a doki a papíromra írt. Szerintük kidobott pénz volt oda menni. Remélem jó lesz a hcg eredményem.
2023. márc. 4. 11:49
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Akkor reméljük a legjobbakat! Azért a keddi ultrahangra menj majd el. :)

Szerintem keress másik orvost.

2023. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok,hogy rendben legyen!
2023. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Megjött a hcg eredményem. 1400, 90 az érték. A doki szerint terhesség van, csak azt nem tudni, hogy méhen belül vagy kívül. Ennél fogva azt tanácsolta, feküdjek be és így naponta ellenőrzik a dolgokat, míg meg nem találják.
2023. márc. 4. 12:50
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Az a biztos. Írj majd!
2023. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ma ismét megvizsgált két orvos és néztek hcg-t is. Minden eredményem jó. Az ultrahang nem mutatott méhen kívüli terhességet, pedig most egy nagyobb teljesítményű gépen vizsgáltak direkt. A hcg meg annyit nőtt amennyit egy egészséges terhesség esetében. Holnap újra végig járom ezeket a vizsgálatokat. Ha a tegnapihoz képest duplázódik a hcg értéke, akkor a doki szerint nem kell aggódni. 🙂 És még egy jó, hogy haza jöhettem, nem kellett bent maradnom.
2023. márc. 5. 12:38
 30/40 anonim ***** válasza:
49%
Még mindig nem látják méhen belül? Lehet, hogy később foganhatott? Én is ebben a helyzetben vagyok. Nem látják méhen belül, de a HCG nő, 3 naponta duplázódik.
2023. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!