Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8 hetes vagyok, nincs szívhang...

8 hetes vagyok, nincs szívhangja a babának, eredmények apaján mégis reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kérlek segítsetek mert abszolút nem értek semmit és nagyon félek, hogy feleslegesen reménykedem :(

Jelenleg 8+5 hetes terhes vagyok. 6 hetes voltam amikor először voltam vizsgálaton ahol már 10mm-es szabályos petezsákban 3mm-es élő embrió volt. Hallottuk a kis szívhangját is.

Tegnap vissza mentem a magánorvosomhoz aki már nem talált szívhangot csak egy 11x22mm-es ellapult petezsákban egy 2mm-es életjelenséget nem mutató embriót.

Közölte hogy ez missed ab lesz viszont kérjek egy másik orvosi szakvéleményt is, Hogy biztos legyen a megállapítása.

Ma elmentem a kórházba, ahol kértem nézzenek meg.

A hölgy ma egy 16mm-es szabályos petezsákot látott, benne nem látott embriót.

Azt mondta várjunk 2 hetet mert bár az utolsó menstruációmhoz képest nagyobbnak kellene lennie a babának, még történhet csoda.

Természetesen jelezte ha vérzek és görcsölök azonnal orvos, de jelenleg a terhességem elejétől teljesen tünetmentes vagyok.

Igazából nem értem, hogy lehet ez hogy tegnap szabálytalan lapult petezsákot láttak, ma már mást... Nem értem. Teljesen össze vagyok zavarodva és most annyira reménykedem, de nagyon félek.

Volt esetleg valaki hasonló helyzetben? Mi lett a vége? Van remény?


2020. okt. 28. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Mivel 6 hetesen volt szívhang így most is kellene lennie, hisz nem arról van szó hogy esetleg később fogant és amiatt nincs még. Nem túl biztató. Nálam 7 hetesen állt meg a fejlődésben, pár nap múlva barnázással el is kezdődött a vetélés amit műtéttel fejeztek be.

Sajnos most tényleg a várakozás marad, de készülj fel lelkiekben. Nem könnyű, tudom.

2020. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Nálam hasonló volt.Sajnos vetélés lett a vége.

A méreteltérés nálam abból adódott,hogy másfajta uh.géppel nézték.

Menzi szerint 9.héten kezdtem el pecsételni,akkor már biztos volt.

Kitartás!

2020. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom :( De ha 6 hetesen már hallottak szívhangot és most 8 hetesen már két orvos sem találja, akkor biztos, hogy elhalt a baba. :(
2020. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
A helyedben egy 4d-re mennék el
2020. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Kezd felszívódni.
2020. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Történnek csodák, de én ebben nem bíznék :(((


Ha hetekkel korábban volt látható embrió, volt szívhang, két héttel később meg nincs látványos fejlődés, és két helyen sem látnak csak petezsákot, akkor abból nagyon kis eséllyel lesz egészséges terhesség. A 16mm-es petezsák a 6. hétnek felel meg, ennyi idős terhesen az akár egycentis embrió mellett több mint 30mm-nek kéne lennie...


Nagyon durván be kellett volna néznie ehhez az első orvosnak a hathetes UH-t és a szívhangot.

2020. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!