Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után nem jött meg…?

Missed ab után nem jött meg…?

Figyelt kérdés
Ma pont 4hete volt egy spontán vetélésem … röviden hogy februar 19én volt meg a mentruacio , március 28an pozitív teszt ,orvos még nem látott se petezsakot semmit ,vártunk ..április 4en mentruacios verzes jött ,ügyeleten azt mondtak spontán vetélés nem láttak semmit ,1het kontroll .. kontrollon mondtak hogy igen Vetélés lehetet 6 nm nyálkahártya,minden rendben ,2heten belül meg jöhet az első menstruacio várjuk meg utána mehet újra a baba projeckt.. igaz nem védekeztünk de továbbra se jön meg pár napja elég para hogy elönt a sírás a bánat utána mintha semmi sem történt ( félreértés ne essen teljesen ott vagyok fejben nem vagyok őrült és a spontán vetélést úgy éltem meg hogy mivel Előtte 1honapja mutottek mandulával gyenge voltam a sok gyógyszer stb és hogy kozrejatszott és hogy isten Is így akarta majd legközelebb :) ) lvagy nincs olyan hogy mentrucio meg sem jött de már újra babo? Vagy egyszerűen várjak meg fog jönni úgyis ?

2023. máj. 4. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Először is ez nem missed ab, hanem spontán vetélés, de nem is lényeg.

Vagy később fog megjönni vagy terhes is lehetsz. Nekem spontán vetélés után közvetlen fogant a gyermekem. Csinálj egy tesztet, abból kiderül.

2023. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teszt!
2023. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!