Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Veteles utan mennyi ido volt...

Veteles utan mennyi ido volt mire teherbe estetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 napja veteltem el spontan, a hcg-m es a progreszteronom leesett a beka feneke ala. Mivel pici volt igy mensivel tavozik (penteken megyek dokihoz, megnezetem azert a dolgokat..).

Ti mikor estetek teherbe utana? Hany honapot probalkoztatok?



2023. aug. 6. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A 3. hónapban.
2023. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vetèlès utàn 6 hónappal, az a baba is elment. A màsodik vetèlès utàn pár hèttel, az egészsèges terhessèg volt és egészsèges a gyerek. Már nagy azòta.
2023. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a 3. hónapban sikerült megterményekülni. Addig folyamatosan éreztem azt a fura kaparászást amit a vetéléskor éreztem. Nekem a petevezetékembe próbált beágyazódni.

Nem tudom biztosra, hogy tényleg ott volt-e az a kaparászás, vagy csak pszichésen éreztem.


Az a terhességem rendben zajlott, most itt van mellettem az eredménye :)

2023. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem műtét is volt, ra 2.hóban már terhes voltam, azóta 4 éves
2023. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos nem sikerült még azóta ☹️ Az első ciklusban lekéstük az ovut, utána meg volt 2 sikertelen hónap. Azt reméltem, gyorsabban fog menni, de sajnos nem😥

De látod, sokaknak hamar összejön utána. Drukkolok neked és sajnálom, hogy így alakult!🤞

2023. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) es koszonom a valaszokat. Nagyon remenykedek hogy legkozelebb rendben lesz minden…
2023. aug. 7. 11:35
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Első veteles után 1 év, 2. Vetélés spontán elment ott 3. Ciklus
2023. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nekem sikerult az elso honapban teherbe esnem megint. Sokkal erosebbek a tesztek is.

Szerdan megyek orvoshoz. 🙂

2023. szept. 16. 19:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!! A legjobbakat kívànom ehhez a terhessèghez, ès a vègèn a babàhoz :)
2023. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Szerencsés vagy😁 Én megint várakozásban vagyok. Majd jövőhéten kiderül. Gondolom, megint semmi☹️

#5

2023. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!