Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetelés után mennyivel estetek...

Vetelés után mennyivel estetek teherbe?

Figyelt kérdés

Még egy kontroll kell h meglássuk kell vagy sem befejező mutet. De elvileg nem kell úgy néz ki.

6 hetes voltam, de csak 4mmig nott a petezsák es csokkent a hcg szint.

3 napja verzek hol nagyon hol kevésbé vagy csak barnázok. Ilyenkor ez már ciklus 3.napjanak szamit vagy h kell majd számolnom?


2017. máj. 7. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
11. Hónap (3 hónapot vártunk, mielőtt újra próbálkoztunk)
2017. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg ne szamold sehogy, ne vedd ciklusnak, mert ha jol veszem ki a ezavairbol meg epp csak most vetelsz, vagy talan csak elkezdodott, de meg nincs vege.

Ha megtortenik es biztosan tudod, hogy az volt az, talan akkor van ertelme szamolni a napokat (mintha a veteles lenne a ciklus elso napja), de igazabol sok ertelme igy sincs, mert vteles utan kozvetlenul nem jo otlet probalkozni es ilyenkor azt sem tudni, hogy mikor fog megjonni. Lehet 4 het a vetelestol szamitva, de 8 is. A vetelest koveto elso rendes mensi elso napjatol kezdodik el majd a rendes ciklus, korai vetelesnel altalaban akkor mar lehet ujra probalkozni babaval, ha nincs mas komplikacio.

Mi 3-6 honapot vartunk mindegyik veteles utan, nem akartam ujra hamar teherbeesni, de nekem is egy-egy honap varakozast javasolt az orvos.

Egyebkent hamar teherbe estem, tobbnyire az elso olyan ciklusban, amikor nem vedekeztunk. Egy alkalommal fordult elo (a hatbol), hogy az 5. ciklusban lettem csak terhes.

De ez eleg egyeni, erre ne alapozz.

2017. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Eloszoris sajnalom! Velem ugyanez tortent oktoberben, a verzes 5-6 napig tartott, mikor elmult, visszamentunk a kontrollra es ott azt mondta a doki kiurultem, minden rendben, mehet a probalkozas :) Karacsonykor lett ujra pozi tesztem, mar 23 hetes vagyok. Neked is hasonlo folytatast kivanok!

2017. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De igen, amikor elkezdtél vérezni, az a ciklus 1. napja. Pont úgy kell számolni, mintha menstruáció lenne, de elképzelhető, hogy most nem olyan hosszú lesz a ciklusod, mint szokott lenni.

Ha nem kell műteni, azonnal próbálkozhattok újra (ha már nem vérzel), ha kell műteni, akkor 3 hónap szünet.

De a dokid el fogja ezt mondtani, ha mész hozzá.

2017. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Telefonban is mondta. Remelem egy alig 4mmes petezsak kitud urulni magatol.:((
2017. máj. 7. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!