Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hány napra jött meg a vérzés...

Hány napra jött meg a vérzés missed ab után?

Figyelt kérdés

Ma 6 hete, hogy sajnos volt egy missed ab műtétem. Azóta 1 hete volt kb. pár csepp pecsételés 1-2 napot, de nagyon minimális volt. Voltam nőgyógyászaton, de vizsgálat nélkül elküldtek, hogy negatív a leletem, nincs ezzel teendő...

Bejelentkeztem egy másik orvoshoz 2 hét múlva megyek, addig várok is, hátha.



2023. szept. 22. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
5 héttel missed után. 21.napon lett + az lh tesztem rá 15.nap meg is jött. Nem 1 missedem volt, de utána mindig ez a menet következett
2023. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire sok időd van feleslegesen? Hány orvoshoz akarsz meg menni? Nem érted meg, hogy semmi bajod nincsen?

Missed ab volt értem okes majd a következő összejön

2023. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 evre.

Kovetkezo honapban mar terhes is voltam es amig szoptattam nem volt mensim.

2023. szept. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 39 nap volt. Ne aggódj, kell idő míg helyrerázódik a hormonrendszered. Lehet mire 2 hét múlva mész, pont meg is jön majd.
2023. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!