Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Jovohetre vagyok kiirva...

Jovohetre vagyok kiirva missed ab.ra mivel a petezsak belulrol beverzett. Az lenne a kerdesem hogy a mehtagitas mennyire fajdalmas?

Figyelt kérdés

Kerlek irjatok le kinek mennyire fajt. Annyira felek...

Legjobb az lenne ha kilokodne magatol, van ra esely?

Szornyu pokol ezt lelkileg megelni



2023. okt. 6. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Sajnálom! Nem fogod érezni, mert a műtét altatásban történik. Esély van rá, de nekem pl. jobb volt, hogy műtöttek. Sajnos kétszer is.
2023. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam Ergam cseppel próbálták megoldani otthon, hátha nem kell műtét, sajnos nem jött össze, viszont akkor ültem az ágyban (feküdni nem bírtam), és kb. 2 órán keresztül sírtam, annyira fájt.

A műtét előtti tágítás a kórházban nem volt épp kellemes, de messze bírhatóbb, nekem legalábbis, de én is kíváncsi vagyok, mások mit tapasztaltak.

(A menstruációt szinte meg sem szoktam érezni, de a szülés alatt sem fájt úgy a vajúdás, mint a vetélés, igaz, akkor biztos a "cél" lebegett a szemem előtt 🙂).

2023. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Én nem éreztem belőle semmit. Igaz 2 szülésem volt előtte, lehet amiatt. Ne aggódj a műtét abszolút nem vészes, nem fogsz rá emlékezni sem, utàna viszont fogsz vérezni, betétet vigyél magaddal! Lelkileg borzalmas "csak" az egész. De ahogy túl leszel a műtéten az is enyhülni fog picit, sokkal jobb lesz utána lelkileg is
2023. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elso picur lett volna:( igy biztosan olyan palcikakat fognak felhelyezni amirol azt olvastam nagyon faj :(
2023. okt. 6. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok,nekem is az első terhesség lett missed ab, hidd el, bírható a pálcika úgy is, tényleg ne görcsölj ezen!

Az is lehet, hogy tényleg lezajlik magától előtte, de ha nem, gondolj arra, hogy a műtét legalább biztos "tökéletes munka", és nem jársz úgy, mint én (mag páran mások, akiket itt is olvastam), hogy duplán szenvedtek.

Kitartást kívánok!

2023. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha valaki szült már elötte, az teljesen más, mint a még nem szültnél.

Altatasban végzik, az oké, de előző nap be kell feküdni, mert kitágítják a méhszájat a műtétre. Az meg nem altatásban megy.


Nekem a 2.terhessegem volt missed ab, így saját tapasztalatot nem tudok írni. De 5en voltunk egy szobában, abból 3 tágítós volt.

Mind a 3an azt mondták, hogy a felhelyezés a legszarabb. Az fájdalmasabb. De kibírható. Utána maga a tágulás nem vész. Mini kensi szerű görcs.

2023. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem volt tágítás előtte, pedig még nem szültem akkor.
2023. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt vészes a pálcika. Kicsit kellemetlen volt, ennyi. Be sem kellett feküdni, ambulánsan intézték. Igaz ez régebben volt, most lehet más a protokoll.
2023. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!