Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni nap, ha nem...

Missed ab utáni nap, ha nem vérzek normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tegnap volt missed ab-om, crl 4 mm volt, viszont már a 9. hétben voltam. A műtét után véreztem, de nem nagyon, viszont ma már egyáltalán nem vérzek. Mondták, hogy pár napig lehet vérzés. Normális, hogy nálam nincs? Előre is köszi

2023. okt. 25. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt másnap/harmadnap semmi. Utána kicsit visszajött 2-3 napig, inkáb csak barnázással és ennyi volt.
2023. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 5 missed ab. műtétem volt, mind az öt után más volt a vérzés ideje és intenzitása. Amikor ismerős, szinte baráti orvos műtött, na akkor szinte semmit nem véreztem. Amikor sürgősen kellett műteni és egy ismeretlen orvos csinálta ügyeletben, akkor tovább és erősebben véreztem. Nem tudom van-e összefüggés, hogy az orvos mennyire alapos, vagy óvatos.

Mindenesetre normális, ha nem vérzel. Gyors felépülést és megbékélést kívánok neked.

2023. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Nekem is csak aznap volt kis vérzés. Másnap semmi, csak érzékeny volt kicsit a hasam (vagyis a méhem), éreztem, hogy "történt ott valami", de nem mondanám fájdalomnak, következő nap már semmit se éreztem. Ilyenkor alaposan kitisztítják a méhet, a nyálkahátyát (ami leválna) lekaparják. Előfordulhat, hogy pár napig még van vérezgetés, az is normális. Az is, ha másnap már nincs. Akkor van baj, ha lázad lesz, erős görcseid, nagyon erős vérzésed. Azért még ne erőltesd magad, ne emelj nehéz dolgokat stb
2023. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, kedves szavakat. Ma már (műtét utáni második nap) jelentkezett szúrkálás és kevés vérzés is. De ahogy olvasom, ez is normális. Igen a lelki része nagyon nehéz, első babánk lett volna. Most szembesültem vele, hogy mennyire gyakori :( Én méhösszehúzó cseppet nem kaptam, azt mondták, hogy nálam nem indokolt.
2023. okt. 26. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!