Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni vérzés milyen...

Missed ab utáni vérzés milyen és mennyi ideig normális?

Figyelt kérdés
24-én volt missed ab műtétem. Egyáltalán nem indult be a vetélés. 10 hetes voltam, de az embrio a 6 héttől nem fejlődött. Tanácstalan vagyok a vérzést illetően. Műtét után eléggé véreztem, aztán másnap egy csepp vér sem volt. Ez utáni napokban élénk piros vérzés, aztán pár nap után váltakozva hol alvadt vér (barnázás) vagy élénk vér. Nem sok, de már 9 napja volt, és még mindig van. Néha szúrkálás van, de egyébként jól vagyok. Műtét utáni napokban semmi megerőltetőt nem csináltam, de igaz nem is pihentem az ágyban egész nap. Leírjátok, hogy nálatok hogy volt. Ez normális nálam, vagy keressek fel dokit? Kontrollt nekem úgy javasolták, ha megjön, utána menjek el. Nekem ez is furcsa. Illetve méhösszehúzó cseppet sem kaptam, rákérdeztem, azt mondták, hogy nekem kell. Előre is köszi mindenkinek

2023. nov. 2. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ez normalis . Mindenkinek mas mennyisegben jon a verzes. En ab. Utan egyiknel 4! Hetig vereztem , hol eros verzes hol gyengebb, a masik utan pedig kb 2 het volt . En kaptam egyik alkalomnal mehosszehuzo cseppeket amitol lellt a verzesem es abba is hagytam 2 nap mulva , hogy azert csak jobb ha kitisztulok a verzessel.

Szerintem vissza mehetnel az orvoshoz , hogy megnyugodj minden rendben van. 🙂

2023. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem jövő héten felkeresek orvost, mert nyugtalan vagyok, hogy ez minden rendben van e. Illetve most pár napja van, hogy belenyílal, csak pár másodperce, de ez sem tudom, hogy mennyire normális. Köszönöm válaszod.
2023. nov. 3. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!