Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mitől vetélek el folyamatosan,...

Mitől vetélek el folyamatosan, nálatok mi volt a propléma?

Figyelt kérdés
1 év alatt 2 Missed AB-m volt, mindkettő az 5-6. hét körül megállt a fejlődésben, és rá 1-2 hétre természetes módon elindult a vetélés. Tudtok tanácsot adni, mire figyeljek, milyen vizsgálatra menjünk, ami nem évekbe telik.

dec. 30. 17:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#9! Persze, tudom, de magától a hematómától nem áll meg a fejlődés, ő pedig azt írta, mindkét esetben az történt. A fejlődés megállásának kell megtalálni az okát, mert nála az a lényeg, nem az, hogy utána spontán ürült vagy műtéttel.

#7

dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

8/10 Tudom...ezért is írtam, hogy már másként látom. Akkor még nem értettem, milyen, ha valaki gyereket szeretne. De nekem is ezt mondja, minden fiatalabb, gyerektelen ismerősöm, aki még ezt nem érzi át.


Köszönöm, ezeket felírom magamnak.

Van olyan klinika, ahol ezeket megnézik egy helyen, és nem kell 100 helyre menni külön vizsgálatra?

dec. 30. 18:26
 13/20 anonim ***** válasza:

Értem, azért mondtam, mert nekem az első vérzéstől 4 napra hirtelen, nagy mennyiségű vérrel távozott, de a kettő között folyamatosan nőtt a hcg. Szóval arra is van esély, hogy nem állt le a fejlődés, hanem elsodorta egy ürülő hematóma. Neked viszont bizonyított, hogy leállt. Az nem mindegy.

Nekem minden vizsgálatot meddőségi írt ki, nem tudom, amúgy hogy megy. (A terhességek spontánok voltak, nem lombik.)

#7

dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Magánlaborokban úgy és annyi vizsgálatot kérsz, amennyit nem szégyellsz. Annyi, hogy az árát elkérik rendesen. Pl. Synlab, Prolabor, Medicover. Vannak csomagok is, amikben egyszerre több vizsgálat is benne van, ezek ún. hormonpanelek.


#8

dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

11# csak pontosítani szerettem volna amit írtál, mivel azt írtad, hogy neki műteni kellett, ami nem igaz, ebből feltételeztem, hogy nem ismered a különbséget. Ami nem baj fére ne értsd, a vetélésem előtt én is azt hittem, hogy a missed ab a műtéti befejezèst jelenti.


Azt tudom, hogy a hematóma teljesen más.

dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15! Ja, de ismertem. Csak én írtam félreérthetően, igazad van. A hangsúly azon a különbségen lett volna, hogy elhalt-e a terhesség, mielőtt bármilyen módon is megszakadt, mert más-más okok lehetnek, persze a közösökön kívül.

#11

dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom menjetek el egy meddőségi központban, ott kb fél nap alatt minden fontos vizsgálat meg van
dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem PM alúlműködés miatt halt el 2 terhességem már az 5. hétben. A második után nézettem meg. Ott derűlt ki, hogy ezzel van a baj + sajnos 3 centis göböm is van ami befele nő. Rendszeresen szedek rá gyógyszert és most a 16. hétben vagyok. Doki mondta, hogy gyógyszer nélkül nemtudok kihotdani egy terhességet, mert nincs hormon a szervezetemben ami kell a babának. Az első terhességemnél minden rendben volt, szerintük a szülésnél jöhetett elő
dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

régen olyan könnyen mondtam másoknak, hogy ez természetes kiválasztódás, majd lesz másik - és ezért senki nem vágott pfán? Tedd össze a két kezedet, mert egy karakánabb nő oda küldött volna el!


Egyébként nálunk összeférhetetlenség. Mármint az ő spermiuma ha megtermékenyít is, elmegy a magzat. Mindegy, ez van. Szeretjük egymást, úgyhogy nem lesz gyerek.

jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
19-es az összeférhetetlenségre nekem azt mondta a doki, hogy ha az ki is derül nem tudnak vele mit csinálni csak százalékot megállapítani. Viszont akkor sem lehetetlen a baba, csak mondjuk 3szor elvetélsz, aztán egyet kihordasz, és megint elvetélsz 4szer és kihordasz egy terhességet. Szóval ne add fel.
jan. 11. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!