Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ugye nem kizárólagosan vetélés...

Ugye nem kizárólagosan vetélés jelent?

Figyelt kérdés

9hetes terhes vagyok, most 20perce 2 alkalommal észrevettem a WC papíron véres nyálkás valamit, (bocsánat hogy így írom) de nem görcsölök és nem ömlik belőlem a vér, aggódók nagyon.


Az első terhességemnél semmi ilyesmi nem történt. Nem emeltem meg magam .

Az első gyermekünk elhunyt betegség miatt 6honaposan, nagyon félek hogy baj van. Holnapra van ultrahangra időpontom, ha nem faj semmim akkor ráérek addig vagy rosszat teszek ha nem megyek el ügyeletre ?


Felhívtam a kórházat de azt mondták felesleges bemenni mert nincs görcs és elő szokott fordulni sok nőnél minimális vérzés , holnap pedig úgyis megyek kontrollra.


Konkrétan azt mondták ha megmarad akkor megmarad ha nem akkor úgyse marad. Kiváncsi lennék hogy előfordult e hasonló másnál is, illetve tényleg elég a kontrollt megvárnom holnapig? Köszönöm



jan. 11. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bármi.. hematóma, vagy progeszteron hiány, vetélés, vagy ha volt együttlét akkor akár attól is.
jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sok mindent jelenthet, de, ha nincs erős görcs és/vagy vérzés, akkor talán nincs nagy baj. Nekem szerintem mindenféle vérzésem, barnázásom, egyebem volt. Volt vetélés is, meg minden más is. Amíg nem tudtam mi az, rohantam ügyeletre, de soha nem ilyen kis vérzéssel indult. Te érzed, hogy kell-e ügyelet. Ha nem tudsz megnyugodni, úgyis be fogsz menni. Ha egyszeri volt és már el is múlt, ráér holnap.
jan. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Nekem volt mindkettő terhességemnél. Természetesnek mondták.

Megkérdezhetem milyen betegség miatt hunyt el a babád? Részvétem. :(

jan. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 babyboom567 ***** válasza:
84%
Én bemennék
jan. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Igazából tényleg hiába mész be, mert ennyi idős terhességgel semmit nem tudnak csinálni, ha gond van.
jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, ennyivel felesleges.

Nekem 7x volt vérzésem (nem csak ennyi) a 2. terhességem alatt. 2 éves azóta a lányom.


Valóban, ha meg akar maradni, meg fog. Ha el akar menni, ott semmi doki nem segít.

jan. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan, hogy vetélés miatt véreztem/barnáztam, de olyan is, mikor nem, de sosem ömlött belőleg és egyszer sem görcsöltem. Ezt szerintem senki nem tudja.

Maximum progeszteront, rutascorbint kapnál szerintem, ami vagy segít, vagy nem. Viszont kiírnatnak táppénzre, felvehetnek veszélyeztetett terhesnek onnantól, hogy találtak szívhangot (nem tudom, hogy amúgy most dolgozol-e, és ha igen, mennyire megterhelő).

Mikor voltál egyébként utoljára orvosnál? Szívhang volt már?

jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hajnalban ki kellet hivnunk a mentőt nagyon erős görcs és rengeteg vér jött ki belőlem. Elvetéltem sajnos. Nem tudjak az okát ez sajnos megtörténhet az első 12het alatt.

6het 1napos volt dec 21-én , volt szívhang is, viszont kisebb volt az embrió mint menses szerint, akkor azt mondta az orvos h ezen nem kel aggódnom, valószínű csak később fogant , itt azt mondták ez is egy jel volt.

jan. 11. 13:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon sajnálom!😭

Nekem is mindig kisebbnek mérték, pedig tudom, hogy nem lehet annyi. Így is folyamatosan paráztam emiatt, de mostmár főleg.

Nagyon drukkolok neked, hogy túl legyél rajta lelkileg és legközelebb egészséges babád szülessen.

#2

jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!