Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyire normális a barnázás...

Mennyire normális a barnázás egy kémiai terhesség után, ami 3 hét késéssel indult meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit komplikált vagyok, lehet már olvasta is valaki a korábbi kérdéseimet.


Még december 31-én lett pozitív a tesztem, progi miatt nézettem hcg-t is, ami akkor alacsonyka volt, majd két napra rá, le is feleződött, elkönyveltem, hogy ennyi volt.

Egy hét múlva sem jött meg, tünetek maradtak és a tesztem erősebb pozitív lett, elmentem vérvételre, hcg nőtt, két napra rá is, de nem duplázódott.. elmentem dokihoz ekkor mensi szerint 5+5 voltam, terhességet nem látott sehol, 89.9-es hcg-m volt ekkor. Azt mondta kémiai lehetetett, és még akár 150 körülre is felmehet a hcg, így csak két hét múlva nézzek újra. De továbbra is erős tüneteim voltak, tesztem brutál erőslett, így egy héttel később ismét elmentem vérvételre, 424 volt a hcg, ez volt múlthét csütörtökön. Már bejelentkeztem dokihoz, hogy lessen rám, nem e méhen kívüli, gondolván kémiaival mindenkinek csak pár napot késik, nem heteket.. erre elkezdtem barnázni... hétfő óta pecsétel, élénk vérzés vagy fájdalom nélkül.. gyakorlatilag a betétet alig éri. Azt gondoltam, ilyen hcg érték mellett, ennyi idő késés után keményen megindul majd, de ez nekem így nagyon furcsa :S


Érdemes lenne így vérezgetés, maszatolás mellett elmenni egy nődokihoz? Vagy várjam meg míg elmúlik és akkor nézzen rám?

Rengeteg pénz elment, hisz sztk-ba nem tudtam bejutni... nyilván az egészségem fontos, de próbálok nem potyára hetente mászkálni.


Nyilván a méhen kívülitől félek, de a lassan emelkedő hcg-n kívül más nem utalt eddig rá és amit eddig neten olvastam, azalapján már fájnia kéne vagy gondnak lennie. 8+4-nél járok.


Nyilván doki lesz a vége, csak érdekel, volt e valaki hasonló helyzetben. Se egy kémia terhességhez nem hasonlít a helyzetem, se egy méhen kívülihez. Lehet sima misse dab lenne? Csak a doki még nem látott semmit akkor mikor nála voltam? (mondjuk a hcg szint alapján nem is láthatott) Valami csak fenntartja a hcg-met... Szeretnék túl lenni rajta és rendesen megörültem, hogy hétfőn a természet elkezdte intézni a dolgát, de nem tudom, meddig normális, hogy csak maszatol a rendszer...



jan. 24. 06:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el. Nem normális, hogy még mindig nő. Mivel sehol nem látták, ugyanannyi eséllyel lehet méhen kívül, mint belül. Sőt, minél jobban vérzel, annál valószínűbb, hogy kívül van, mert már olyan korai szakaszban leállt volna a fejlődés az eddigi eredmények alapján, hogy az simán távozna az endometriummal, ha ott lenne. Ha viszont nő a hcg, akkor nem távozott.
jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Holnap megyek dokihoz. Remélem megvizsgál vérzés ellenére. Bár nyilván.
jan. 24. 16:51
 13/14 A kérdező kommentje:

Megjártam délelőtt az orvost, se hüvelyi, se hasi ultrahangon nem látott semmit. Méhnyálkahártya 15mm, véleménye szerint és az eredményeim szerint a legnagyobb esély a méhen belüli elhalásra van, ezért kérte, hogy holnap menjek hcg-t nézetni, ha az a tegnapihoz képest csökkent, akkor kizárható lesz a méhen kívüli, és a műtétet is megúszhatom.


Rá egy órára elkezdtem görcsölgetni, ezt előző este is éjszakába nyúlóan produkáltam, kb 1-2 perces erős görcsölés majd egy perc szünet... estinél a mai sokkal jobban fájt, mintha vajúdnék. Ez eltartott vagy 4 órán át, majd ritkult és elmúlt az egész. Vérzésem jobban megvolt ezidő aladt. Valami furcsát is láttam a papíron, meg nem tudnám mondani mi volt az, pláne, hogy uh-n se igazán láttak semmit. Mindegy is, most jól vagyok vérzésem csillapodott, görcsök elmúltak. Bízom benne, sikerült mindennek kijönni, ami hcg-t termelt és holnap a vérvétel is igazolja. Nem kívánom senkinek ezt az egész hercehurcát, nagyon elfáradtam testileg és lelkilek is. Bizakodok, hogy minden rendben lesz és hamarosan sikeres terhesség elé nézhetünk :) Februárban elmegyek egy kontroll uh-ra, nézzen meg a doki, minden rendben maradt odabent.

jan. 25. 18:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Szurkolok. Írj hogy mi volt a vérvételen és hogy hogy alakultál!
jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!