Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Milyen a vetélési vérzés?

Milyen a vetélési vérzés?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok és tegnap együtt voltunk a párommal. Éjjel, pisilés után enyhe rózsaszínes folyásom volt és azóta párszor (nem mindig) egy nagyon kicsit (kb 1 pötty) véres marad a wc papír. Nem görcsölök, semmilyen fájdalmam nincs. Lehetséges, hogy csak az aktus során keletkezett egy kis sérülés? Ugye nem így kezdődik a vetélés? Nagyon aggódom 😔

jan. 25. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet ilyenkor még.

Nekem hasonló volt, progeszteronhiány okozta.

Okozhatja hematóma is, vagy ahogy mondod, egy kis hámsérülés (ilyenkor nagyon vérbő az a terület, könnyen megpattanhat egy kis ér). Kezdődő vetélés is lehet.

Fordulj nőgyógyászhoz!

Sok mindent nem fog még látni, de talán meg tud nyugtatni, esetleg kér egy hormonos vérvételt.

jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Amiket az egyes írt, de én nem rohannék azonnal orvoshoz. Figyelgesd ma pisilésnél, van-e további pöttyözés, ha nem múlik el ma sem, főleg ha erősödik, akkor menj csak orvoshoz. A nemi életet én most hanyagolnám, pihenj ha tudsz és igényled. Mikorra van időpontod?
jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül egyelőre nem mentem orvoshoz, mert (kopp-kopp) egyelőre teljesen elmúlt, és remélem nem is tér már vissza. Időpontom csak 2 hét múlvára van, kedden voltam, akkor még nem volt szívhang. Még elfelejtettem megemlítemi, hogy kedden a rákszűrést is elvégezték, tegnap meg ugye az együttlét. Bízom benne, hogy csak apró sérülés történt....
jan. 25. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rakszures utan en fel napig pecseteltem, nekem sem fajt semmim. Gondolom megserulhettem, ahogy te is.
jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, a nőgyógyász említette, hogy 1-2 napig előfordulhat enyhe maszatolás, de mivel aznap semmi gond nem volt, ez eszembe se jutott. Lehet, hogy a tegnap esti együttlét korai volt a rákszűrés után.
jan. 25. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Rákszűrésnél attól függ ki csinálta. Sztk-ban a dokiknál állandóan erős fájdalmam volt még fél napig, barbárok voltak, magándokimnál neméreztem semmit.

Vetélésnél engem elöntött a vér.

jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, szörnyű lehetett 😔
jan. 25. 13:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sötétbarna minimálissal kezdődött. Kaptam gyógyszereket, de csak erősödött. A vége felé pirosas is volt. Majd dőlt belőlem a presszókávé színű cucc. Akkor ment el.

Neked a leírtak alapján valószínű, hogy csak kis hámsérülés, de ha visszatér, menj dokihoz. Illetve, én is hanyagolnám a szexet, amíg a doki meg nem nyugtat, hogy mehet.

jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!