Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez feltétlen rosszat jelent...

Ez feltétlen rosszat jelent nincs már esély?

Figyelt kérdés
Bele léptem a 7-ik terhességi hetembe. Kisebb barnás folyással mentem orvoshoz. 10nappal ezelőtt voltam ahol szikhólyag volt sejthető de alig volt látható viszont a petezsák szép szabályos es megfelelő méretű volt. Tegnapi nap folyamán elmentem és sajnos kisebb lett a petezsák és mindig nem látható benne embrio se szívhang viszont jobban lehet látni benne valamit ami a doki szerint szikhólyag de nagyobb mint volt, viszont szerinte nem jó jel hogy nem fejlődött eleget. Mégis lát még reményt hogy fejlődni fog újabb 10 napot adott. progeszteront kicsit később kezdtem el szedni ugyanis 6héten derült ki az alacsony progeszteron szint . Lehet ez miatt maradt vissza a fejlődésbe? Nagyon elkeseredtem egyáltalán van még értelme szedi a progeszteront vagy ténylegesen elhalt? Azt mondta ha nem vérzek az jó jel . Egyáltalán az orvos hogy lát még esélyt rá ha csak rosszabb lett a helyzet mint volt?
febr. 10. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Az orvosok próbalnak időt adni hogy feldolgozd.

Szerintem esélytelen hogy ebből egészséges terhesség legyen

febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az számít hogy nagyon régi ultrahang géppel dolgozik? Tehát alig látható bármi is olyan szemcsés ? Ha elmennék másik dokihoz lehet többet látna?
febr. 10. 08:16
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
7. hétben már régi géppel is látnia kellene szívhangot. Ilyenkor mindig visszahívnak még hátha alapon.
febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Már látni kellene embriót szívhanggal.

A terhesség pedig nem azért nem fejlődik, mert kevés a progeszteron, hanem fordítva: azért volt kevés a progeszteron, mert nem fejlődik normálisan a terhesség. Ugyanis a progeszterontermelés HCG függő folyamat.

febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A hcg szintem teljesen rendben volt a progeszteronom volt alacsony, de pcom is van, ami szintén okozhat alacsony progeszteron szintet. De ezek szerint a terhesség nem egészséges azért volt alacsony de akkor hiába szedem továbbra is nincs már remény.
febr. 10. 08:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb gépekkel is előfordulhat mérési hiba, viszont az, hogy te nem látsz jól semmit a monitoron, az nem jelenti azt, hogy az orvos sem...

A 10 nap szerintem amúgy ennyi idős terhességnél sok, 7 hetesen már bőven lennie kellene szívhangnak (meg ugye embriócsomónak, nem csak egy bizonytalan "valaminek").

Én lehet elmennék egy másik dokihoz, hogy ne ringassam magam hamis illúzókba.

U.i.: ha a doki saját bevallása szerint is nagyon régi gépet használ, amin ő se nagyon lát jól, akkor úgy általánosságban is új dokit keresnék, nehogy a későbbiekben ne vegyen észre valamit, ami fontos lenne...

febr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6. héten már bőven látszott nálunk a magzat, a szikhólyag és a szívhang is, ha még semmi nincs az sajnos elég nagy baj
febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem arra adnak esélyt, hogy feldolgozd, hanem ha látnak minimális fejlődést is, akkor annak nem adnak esélyt, hogy egy esetlegesen fejlődő magzatot vegyenek el. Ebben a fázisban még adhat okot megkésett fejlődésre egy késői ovu is. Vagyis kivárnak, hátha...

1. Hátha kései és fejlődik ő.

2. Hátha elmegy magától, ha mégsem, hiszen akkor megúszol egy lelkileg megterhelő műtétet.

Én megnézetném esetleg másik dokival is, de amíg azt mondják szedjem a progit, addig szedném, nem kezdenék magánakcióba.

febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt kell mondanom kétesélyes. Lehet fejlödik, mert a progi segített, de lehet elhal. Sajnos ezt előre nem lehet tudni. Pihenj sokat hátha még van esély. A progit ne hagyd abba semmiképp
febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!