Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ennyi év várakozás után vetélés?

Ennyi év várakozás után vetélés?

Figyelt kérdés
Már 8 éve együtt vagyok a párommal,a második évben a doki a vizsgálaton látott zsákot, de utánna nem mentem vissza hozzá mert megjött. Spontán vetélés nem is nagyon foglalkoztam vele. Viszont tavaly 6 év után újra teherbe estem. Sajnos a 7 héten spontán vetélés történt. Nagyon felzaklatott a dolog,hisz olyan sokat vártunk rá...Most félek,hogy nem esem majd teherbe de ha mégis akkor újra elvetélek. Valakinek tapasztalat?

febr. 21. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgálásokon voltál?
febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meddőségi kivizsgálás? Inszem,lombik?
febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hat évig hiába próbálkoztatok, és nem mentetek el kivizsgálásokra?

(Én mondjuk a spontán vetélés után is visszamentem volna, ha már minimum petezsák volt, hogy nézze meg, rendesen kitisztult-e minden.)

Egyébként az sem biztos, hogy nálad van a probléma, lehet, hogy a katonák vannak olyan olyan rossz állapotban, hogy célba sem érnek, ha pedig mégis, akkor is selejtesek, ezért áll meg a fejlődés.

febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi év után, ha akartok gyereket, mire vártok? Már reprodukciós intézetbe kéne járni.
febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Elég felelőtlen vagy. Egyrészt, spontán vetélés után is vissza kell menni, hogy kitisztultál-e rendesen. Másrészt, aki gyereket akar, az egy, ha nagyon türelmes, akkor 2 év után megkezdi a kivizsgálásokat. Ha úgy vagytok vele, hogy majd jön, ha akar, az se baj, csak akkor ne csodálkozzatok azon se, ha nem jön 🤷🏼‍♀️
febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 6 evig nem voltatok ez miatt orvosnal, akkor annyira csak nem akartok gyereket, ugy latszik.

Most erre mit lehet mast mondani ?

febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 babyboom567 ***** válasza:
82%
Komolyan hihetetlen,hogy milyen felelőtlen emberek vannak.Sajnálom a veszteségedet, de amíg nem tudsz magadért sem felelősséget vállalni(pl vetélés után dokihoz menni)addig ne szülj gyereket.
febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!