Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Gyógyszeres abortuszom volt...

Gyógyszeres abortuszom volt majdnem két hónapja. Minden terhességi tünet el múlt.viszont két hete mintha érezném hogy mozog a baba. Lehet csak be képzelem vagy még maradt volna?

Figyelt kérdés
Gyógyszeres abortusz.mozog a baba. Veteles

febr. 21. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miután elmúlt a vérzés nem mentél el kontrollra? Akkor most kérj időpontot, azután kiderül, hogy megmaradt-e.
febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mentem.azt hittem hogy bisztos el veteltem mert fel tenyérnyi vér darabok távoztak.meg egy burok szerű valami is petezsak azt hiszem
febr. 21. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kéthónapos terhességnél nem lehet érezni, hogy mozog a magzat. De el kellett volna menni kontrollra.
febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a másodikat szoptatom, tutibiztos, hogy nem vagyok terhes, és azt is tudom, hogy milyen érzés, ha mozog a baba, de mostanában néha olyan érzésem van. Gondolom bélmozgások. Tényleg menj el orvoshoz, de teljesen biztos, hogy nem a babát érzed, még akkor sem, ha valamilyen csoda folytán megmaradt volna.
febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk ha már az első trimeszter vége felé járt és azóta eltelt 2 hónap akár azt is érezhetné
febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első trimeszter vége felé nincsen gyógyszeres abortusz!
febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Értem, nem igazán értek ehhez a részéhez, nem tudom meddig lehetséges. Én csak abból indultam ki, hogy 4 hónapos terhesen pl simán érezheti
febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szülés után pár héttel még éreztem, hogy rúg 😃

Védőnő azt mondta, hogy a vérzés (abortusz esetén is) ilyen esetben sokkal intenzívebb, nagyobb darabok válnak le, stb. a helyreállás is nehezebb. Szerintem ezt érzed.

febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül megjött a menstruációm. És mostmár nem is érzem a mozgások.lehet csak be képzeltem magamnak?!
márc. 8. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!