Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetes vetélésnél egyből...

6 hetes vetélésnél egyből beindulna a vérzés?

Figyelt kérdés

Ma töltöttem a 6.hetet, hétfőn voltam dokinál 5+3 hetesen petezsákban szikhólyag van.

Közben nagyon beteg lettem, lázam is volt, de csak 38,1ig ment fel, az ügyeleten azt mondták 38,5 alatt nem károsítja a magzatot.

Többször fáj a derekam de amúgy is gyenge vagyok, nem sokat ettem az utóbbi napokban.

Eléggé aggódom, hogy ne legyen baj, vérzés nem volt eddig


márc. 8. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Van, amikor csak megáll a fejlődés. De attól, hogy beteg lettél, megmaradhat. Ha nem is eszel, igyál sokat. Jobbulást!
márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen, inni sokat ittam, legalábbis igyekeztem. De állandó hasmenés is jött a többi baj mellé már az antibiotikum előtt is és hányinger ami gondolom a várandósság miatt. Azért sem nagyon tudtam enni.

Próbálok reménykedni, hogy amíg nincs vérzés addig minden rendben van🙏

Mert majd csak jövő hét utáni hétfőn megyek vissza a dokihoz. De nyilván ő sem tudna most sem mit tenni

márc. 8. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam beteg az első terhességemnél, mégis missed ab lett :(

A kisfiammal pedig kb. 7 hetesen kaptam el a covidot (igaz, hogy lázam nem volt), de semmi baja nem lett a babának.

Szerintem ne aggódj, egy ekkora láz miatt nem hiszem, hogy számottevően nagyobb lenne az esély a vetélésre.

Sok C-vitamin és folyadékfogyasztás, jobbulást kívánok neked, a picinek meg kitartást! :)

márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 6+2nél volt szívhang.

Legközelebb a 12hetes uh-ra kellett mennem, ott mondták, hogy mérete szerint 6+5nél állt meg a fejlődésben.

Semmi jele nem volt.

márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

3-as, én nem is értem mitől lettem ennyire rosszul, 3x voltam covidos, 1x előző várandósság végén. és azon kívül, hogy majd kiköptem a tödőm úgy köhögtem, nem volt semmi bajom😢

narancsot tudok enni, tegnap meg ma is ettem, vitaminokat képtelen vagyok bevenni, olyan szinten hányingerem van mindentől😭

tegnap meg ma pár falatot ettem a narancsokot kívül meg iszom amennyit csak tudok, de a hasmenés sem múlik. vagyis talán ma már kesebbet voltam

4-es, igen ez nagy félelmem, mert sok ilyet is olvastam már, hogy valaki akár 8-9 hetesen volt utoljára uh-n és a 12 hetes genetikain meg kiderült, hogy az előző uh után nem sokkal megállt a kis lélek a fejlődésben és semmi jele nem volt😢

ennél borzasztóbbat nem is tudok elképzelni jelenleg.

novemberben volt egy 4+6 hetes veszteségem, akkor 3 nap egymás után pozitív tesztek (késés után hányinger miatt teszteltem) aztán véreztem 1,5 napig, utána elmentem dokihoz és teljesen kiürült minden

szóval nagyon nehezen viselném ha ez most megismétlődne, pedig van már 2 egészséges gyermekem, de így is szörnyű egy veszteséget átélni, pláne ha kettőt kéne😭

márc. 8. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!