Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Veteleskor mennyi szovet...

Veteleskor mennyi szovet tavozik, s mennyire normalis, hogy uh-n nem lattak egy nagy szovetdarabot?

Figyelt kérdés

Angliaban elek. Lehet, hogy itt mashogy megy. Majus 8.-an veteltem el a korhazban, mert eros verzes miatt bementem. Lattak, hogy mennyi szovet tavozott belolem. Azt mondtak a magzatburokban nem volt magzat. 11+6 voltam menszi alapjan, de ok a latottak alapjan azt mondtak, hogy 5-6 hetes terhesseg volt, vagyis akkor allt meg a fejlodesben. Masnap hazaengedtek, kovetkezo nap dolgoztam. Mielott hazaengedtek, csinaltak uh-t, azt mondtak, hogy max egy 20 forintos nagysagu darab fog tavozni meg belolem....ahhoz kepest az elkovetkezo napokban eleg sok tavozott meg belolem. Eloszor csak a meh falarol tavozott, legalabb is szerintem. Tegnap elmentunk bevasarolni, de elotte letusoltam, mert eleg erosen vereztem meg. Ahogy mostam magam alul, kezemben maradt egy borszeru valami, kep alapjan azt mondanam, hogy a mehlepenyt korulvevo szovet (ami a noverek allitasa szerint tavozott), aztan ahogy vasaroltunk, eszrevettem, hogy valami tavozni akar belolem, de nem tud. Gyorsan kerestem egy wc-t, s a betetemen lattam egy eleg kemeny szovetet, 5cm hosszu volt es kabe 1.5-2cm vastag. Lehet, hogy az volt a mehlepeny? hasonlitott kicsit az interneten talalhato kepekre.

Folhivtam oket, azt mondtak, hogy oke...hat szerintem nagyon nem oke, hogy egy ekkora darabot nem lattak az uh-n. Aztan mintha estig csokkent volna a verzes, reggel szinte semmi nem volt a beteten, es ma eddig meg ugy tunik, hogy alabbhagyott, alig verzek.

Odabenn a korhazban en is lattam, mennyit veszitettem. 21-ere van idopontom ujabb uh-ra, hogy megnezzek, hogy maradt e benn valami. De most mar azert remelem kijott minden. Mennyire normalis, hogy valaki elvetel, es 4 nap mulva jon ki a mehlepeny? Nem tul veszelyes ez ram nezve?

Miert nem lattak az UH-on?Valaki tapasztalt hasonlot?

Lelkileg ugy, ahogy tul tettem magam rajta.


2013. máj. 13. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, nekem is volt vetélésem, ultrahangon láttak még egy pici "maradványt", de nekem is jött még 2-3 nap múlva is nagyobb, keményebb darab is. Második kontrollon már nem volt csak egy kis nyálkahártya. Csak arra figyelj nagyon, ha a következő ultrahangig lázas lennél, vagy egyéb tüneted van, akkor mindenképp menj orvoshoz. Figyeld magad, a kontrollon majd kiderül minden kiürült-e.
2013. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

oke, koszi, akkor nem vagyok egyedi eset:D

A vetelesem elott lazas voltam nagyon, de 9. en reggelre mar egesz jol lement. Ma egyebkent mar szinte nem volt semmi, es masabb szine is van a vernek, mint a menstruacios vernek. Valami fekete pici trutyi is kijott belolem ma, de tenyleg kicsi volt. Es mar nem is feszulok. Lanyom szuletese ota (mert szerencsere o itt van nekem:D) ha eros menszim van, akkor a gatsebem nagyon feszul. Es most azokon a napokon, mikor erosen folyt belolem a ver, vagy ilyen darabkak jottek ki, akkor feszultem, de tegnap elott volt a legbrutalisabb, ugy fajt, hogy egyszeruen muszaj volt ulnom. Ma mar semmi feszules nem volt, igy arra gondolok, hogy talan vege...habar a korhazban is pont ilyen volt, de azert csak kijott mar belolem minden nagyjabol. Olyan sok cucc sajnos nem lehetett. De jobb igy, hogy most, mint kesobb.

Remelem mar te is tul vagy rajta. Augusztusban ujraprobalkozunk.

2013. máj. 14. 15:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg annyit had kerdezzek meg, hogy mennyire normalis, hogy most egy fel oraja kabe menstruacios gorcseim vannak, mint ahogy a ciklusom utolso napjaiban szokott, de akkor csak egy nap, es rovidebb ideig, valamint meging puffadok. Neked ilyen volt? De gondolom most csak meg van kavarodva a szervezet kicsit. Verzes szinte nincs, olyan, mint utolso par napban szokott.
2013. máj. 14. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!