Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Normális, hogy semmi tágítás...

Normális, hogy semmi tágítás nem volt a műtétnél?

Figyelt kérdés
Annyit olvastam,hogy ha valaki még nem szült,akkor lamináriát kap! Én semmit! Nincs gyerekem,nem szültem,első terhesség volt,és levittek,műtöttek,aztán ennyi! Ez így rendben van?
2013. máj. 31. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy elkezdődött a vetélés és kicsit kinyílt a mészáj. mi történt?
2013. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

6 hetesen minimális barna pecsételés,7 hetesen erősödő barna,petezsák ugyanakkora, 7 és fél hetesen petezsák összement 1 milit,és még akkor sem tűnt fel senkinek mi van,csak én tudtam,hogy azzal a babával hetek óta baj van! Vagyis hogy már nincs ott! :( 8 és fél hetesen egy 2 mm-es darabka maradt,amikor műtét lett! A szövettan meg kimutatta,hogy terhességnek noma sem volt a méhemben! :(

Amúgy rossz helyre szúrták a branült,így a kezembe kaptam az első adag altatót,így a kezem gyulladás veszélyes volt,tiszta lila folt! + túlaltattak,így haza sem jöhettem aznap du.,és még másnap sem akartak haza angedni,mert a kezem gyulladás veszélyes volt! :(

2013. máj. 31. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(
2013. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már született egy babám amikor ez történt, így nekem nem raktak fel semmit. A szobatársamnál, aki még nem szült, tágítottak. Mindenkit megkérdeztek az előzményekről és vizsgálat után tágították ha kell. Szerintem kellett volna, de ezt a dokiknak kell tudniuk...
2013. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 4 hete estem át a műtéten. Előtte 8 órán át fenn volt a laminária. Nagyon fájt a felhelyezése. Egyébként azt hallottam, akik még soha sem szültek, azoknál ez a beavatkozás természetes dolog. Nem értem nálad miért nem tették ezt meg?
2013. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az,én sem értem,hogy miért nem volt! :( Remélem ebből semmi baj nem lesz később...
2013. jún. 4. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!