Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen kamaszról szülők/kamaszok?

Figyelt kérdés
16 éves fiu vagyok általában feketében járok vagy szürke 3 centis fültágítóm van tetoválásokat is tervezek szinte minden hova arcra nem és persze szépeket zeneileg ilyeneket szeretek http://www.youtube.com/watch?v=RPg63uxYwN0 vagy http://www.youtube.com/watch?v=XjECjnjl6_Q vagy http://www.youtube.com/watch?v=312Sb-2PovA vagy http://www.youtube.com/watch?v=vjVkXlxsO8Q és még elég sok stílust ezeken kívül a külsőmről annyit hogy: A szépség – a reális és az ideális egybeesése, azaz ami megfelel az általunk ideálisnak véltnek, az szép. Kinek a pap kinek a paplan.Egyébként jófejvagyok eggyik legjobb barátom otthon tanul szinte egyetlen barátja énvagyok a másik meg koncerteken pogózik nem itélek elsőre.

2012. dec. 27. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

tipikus olyan kamasz, aki divatból züllik el. a zenével és a tetkóval nincs baj, de a fültágító undorító, és nevetséges az aki mindig sötét ruhákat hord, legyen már egy kis egyéniséged és öltözz normálisan. (nem azt mondom hogy legyél páwa, csak ne öltözz úgy mint egy emós).

persze nem bírálni akarlak mert lehet hogy jó arc vagy a valóságban, de erről ez a véleményem.

2012. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Ezek alapjan a szemelyisegedrol semmit nem tudtunk meg, ugyhogy igazan nincs mirol velemenyt nyilvanitani.
2012. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Láttad az idézetet a szépségről? Vonatkozik a fültágításrais. Attól, hogy valakinek ez divat nekem ez a stílusom és 25 évesenis ez lesz egyébként aki annyira divatos azok a páwák csak annyit válaszolj meg mértlennék én divat követő vagymi ha egyszer a fekete a kedvenc szinem mittegyek?
2012. dec. 27. 21:59
 4/20 A kérdező kommentje:
Második nem személységről csak úgy magadban milyenképet alakítanál ki egy ilyen emberről köszi.
2012. dec. 27. 22:00
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Mindenesetre hálás vagyok neked, hogy megnéztem a zenét amit linkeltél, ugyanis az első link az amit én legalább egy éve keresek!!

Nem vagyok kamasz, csak egy tinilány és te csak egy tipikus kamasz vagy. A tetoválással kapcsolatban nehogy bele vágj hirtelen, mert örökre megmarad!

Semmi baj a stílusoddal, legalább van :)

Bírom az ilyen fiúkat mint te!

2012. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy egyébként semmi bajom nem lenne veled. A fültágítóért kár volt (bár van, akit el se tudnék képzelni anélkül), tetoválást mehet, de nem kell túlzásba vinni, a zenei ízlésed meg ezek alapján többé-kevésbé átfedésben van az enyémmel. Öltözz kicsit színesebben.
2012. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja amúgy a második voltam.
2012. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

Hát ezt így még nem lehet megmondani, pontosabban ítélkezni, ennyi információ alapján. Mert a zenék nekem egyáltalán nem tetszenek, de attól még lehet, hogy nem vagy rossz ember.

Szóval, hogy többet tudjunk mondani: Milyen tanuló vagy? Milyen tárgyakat szeretsz? Milyen a kapcsolatod a szüleiddel? Jó lenne, ha ezekre a kérdésekre is válaszolnál.

2012. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A szüleimmel remek a kapcsolatom jó tanuló lennék vagyokis de lusta vagyok aza baj nem is akartam most tetováltatni mert még növök és nemlenne jó. A fültágításért mért volt kár ha nem kapok munkát akkor összevarratom viszont nekem tetszik és aza lényeg.
2012. dec. 28. 00:13
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyébként a tetoválás és a fültágító is eltüntethető valamilyen szinten de aki ugyérzi elakarja tüntetni vayg nem gondolja komolyan ne csinálja
2012. dec. 28. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!