Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számítsak? 19 mm-es...

Mire számítsak? 19 mm-es szabályos petezsák, szikhólyag van, de embriót nem látott az orvos. Jövő héten kell visszamennem.

Figyelt kérdés
Az orvosom nem sok esélyt adott, azt mondta, hogy szerinte felszívódott a baba, mert ekkora petezsákban már kéne lennie babának. :(
2010. márc. 25. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy elvileg?
2010. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utolsó vérzés 01.26. De a ciklusaim 28-45 nap között mozogtak, és február végéig még szoptattam is.
2010. márc. 25. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, nagy valószínűséggel igaza van az orvosnak, sajnos. Nálam is így volt - aztán vártam a 10. hétig, de a missedet nem kerültem el.

De azért még lehet szerencséd.Esetleg kérd ki más orvos véleményét is.

2010. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne add fel a reményt!

Nekem jan.29-én volt meg utoljára, tegnap láttam a törpit 5mm-es volt. Petezsák 22mm tehát nem sokkal nagyobb minta tiéd!

Szerintem menj el sztkba is, hátha ott jobbak a gépek.

nem kerül semmibe, és talán megnyugtatnak!


Írj majd mi volt!

2010. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást!

Utolsó válaszolónak pedig gratulálok a babához, és szorítok, hogy nálatok minden rendben legyen. Én már feladtam.

Az orvost nagyon jó UH-snak tarják. SZTK-ban van a magánrendelése, tehát ugyanavval a géppel vizsgálnának meg akkor is, ha SZTK alapon mennék. Másik orvos pedig fog vizsgálni, mert azt mondta, hogy missed ab előtt csinálnak még ellenőrző UH-t, és másik orvos is megnézi.

Majd megírom mi volt.

2010. márc. 26. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
azért írd meg mi lett veled, gondoltunk rád
2010. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam papírokat intézni, holnap reggel csinálják a missed ab-ot. 27 mm-es szabálytalan, üres petezsákom van. Sajnos nincs bébi. :(
2010. márc. 31. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2010. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!