Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nagyon forró fürdő, zuhanyrózs...

Nagyon forró fürdő, zuhanyrózsával a méh környékén okozhatott korai vetélést? Lelkiismeret furdalásom van. :' ( A jobb petefészkem PCOS gyanús. (lent)

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy babás vagyok, csak akartam, hogy jöjjön már meg a havim, késett úgy 4 napja. Ajánlották a nagyon forró fürdőt, rátettem a zuhanyrózsát a hasamra, hogy már mensi szerű görcseim lettek, rá 2 napra megjött, nagyon kevés barnás volt, az aznapi teszt halvány pozi. Haspuffadás megmaradt, de néhány nap múlva már negatív volt a teszt. A következő mensim igazi volt, nagyon durva, fájdalmas és rengeteg. Rosszul vagyok lelkileg, még csak egy uh-ra sem mentem el a barnázás után. :(
2013. jún. 30. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Esélyes h igen.

De menj el dokihoz mindenféleképpen.

2013. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
3 ciklus után voltam dokinál, már semmit nem látott. Annyira lelkiismeret furdalásom van.
2013. jún. 30. 20:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne legyen, nem tudhattál róla.
2013. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád. Ne okold magad,nem tudhattad.

Majd legközelebb ha késik,akkor tudni fogod,hogy először tesztet kell csinálni.

De tényleg ne rágódj ezen. Nem is biztos,hogy ettől volt. :)

Amin nem változtathatsz,azon ne idegesítsd magad. :)

2013. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mivel még csak négy napot késett, sok minden nem lehetett még ott benn.

Ha ennyitől vetélés lenne, nem lenne szükség az abortuszra. Elvileg a forró fürdő (tehát az igazi, malacpirítós, hosszú fürdőzés) okozhat vetélést, de a zuhanyzós módszer szerintem messze nem ez.

Valószínűleg elindult valami, de akár hormonzavar, beágyazódási gond miatt "megoldotta a természet".

Ne legyen lelkiismeret furdalásod, mert ez a "vetélés" rajtad kívülálló ok miatt történt.

2013. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, így van...csak hát belegondolok, hogy "neki" is van lelke meg minden és..nem is tudom, rosszul érzem magam ha csak korai terhességről olvasok vagy hallok és a kisbabák is érzékenyen érintenek.

Az apuka a volt szerelmem lett volna, akivel régen jártunk, aztán jó messzire kerültünk egymástól, majd 2 év múlva kezdtünk ismét beszélgetni, találkozni. Vele sem tudom megbeszélni..vagyis megírtam neki nagy vonalakban a dolgot, de hogy semmi baj és nem is bánt meg semmi és csak azért szólok, hogy húzza fel azt az óvszert mindig, ha arra kerül sor mert sosem lehet tudni, aztán hívott, írt, keresett, hogy a komoly dolgokon nem néz át és beszéljük majd meg élőben stb., aztán találkoztunk és semmit nem kérdezett. Oké, hogy eltelt 1-2 hónap is a találkozóig, de semmi.. Ez is bánt, pedig hát ő férfi és nem érinti meg az ilyesmi annyira, mint a nőket. Szerintetek hozzam fel neki még a témát, vagy ne?


Köszönöm, hogy ilyen kedvesek vagytok!

2013. jún. 30. 21:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan zuhany volt, hanem leültem a kádban és több percen át folyattam a hasamra a forró vizet a zuhanyrózsából, piros lett az egész hasfalam. A fogantatástól pontosan 3 hét telt el a barnázásig, az erős vérzésig meg még egy hónap. Azért jó lenne a tudat, hogy nincs közöm hozza..csak ilyen érzékeny vagyok meg egy legyet sem tudok lecsapni :)
2013. jún. 30. 21:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalásod, nem tudhattad és valószínűleg nem ez volt csak a gond. Ha minden rendben a babával nem vetélsz el ettől. Valószínűleg gond volt amúgy is, ne rágódj rajta, a párod pedig valószínűleg azért nem hozta fel, mert vagy nem tud vele mit kezdeni vagy nem tudta hogy szóba hozni, nekik ezt nehezebb megérteni és átélni.
2013. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is PCO-s vagyok, de nekem nagyon sok cisztám van, mindkét petefészkemen.

Nekem mikor elmentem a nődokihoz, a pozitiv tesztemmel, leközölte velem, hogy a ciszta is csinálhat pozitiv tesztet!


Lehet hogy a ciszta csinálta. Ne okold magad, meg lehet ne m is voltál terhes....


Én nem tudom de azt egy orvosnak kellene látni ha terhesség volt, nem??

2013. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne legyen lelkifurdalásod. Én semmi ilyesmit nem csináltam, odafigyeltem mindenre, talán túlságosan is, dokinál is voltam többször, mégse tapadt meg... :(

Ha nem akar maradni a lélek, akkor nem marad.

2013. júl. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!