Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nagyon forró fürdő, zuhanyrózs...

Nagyon forró fürdő, zuhanyrózsával a méh környékén okozhatott korai vetélést? Lelkiismeret furdalásom van. :' ( A jobb petefészkem PCOS gyanús. (lent)

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy babás vagyok, csak akartam, hogy jöjjön már meg a havim, késett úgy 4 napja. Ajánlották a nagyon forró fürdőt, rátettem a zuhanyrózsát a hasamra, hogy már mensi szerű görcseim lettek, rá 2 napra megjött, nagyon kevés barnás volt, az aznapi teszt halvány pozi. Haspuffadás megmaradt, de néhány nap múlva már negatív volt a teszt. A következő mensim igazi volt, nagyon durva, fájdalmas és rengeteg. Rosszul vagyok lelkileg, még csak egy uh-ra sem mentem el a barnázás után. :(
2013. jún. 30. 20:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szegény utolsó..nagyon sajnálom. :( Sokáig vártad a babát? Adja Isten, hogy minél előbb sikerüljön neked teherbe esni!! Nagyon szorítok!


Én rá 2 hónapra mentem el dokihoz, akkor már (ha csak baj nincs) nem láthatja, úgy tudom.. Mindenesetre a nagyobb vérzés előtt egy este olyan méhfájdalmaim voltak, hogy már azt hitem mentőt kell hívnom, nem tudtam lépni sem vagy 5 percig. Ez nem tudom mit jelenthet.

2013. júl. 2. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!