Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha már volt egy vetélésed...

Ha már volt egy vetélésed (missed ab), a következő terhességnél és a felkészülésnél mire vigyáztál? Hamar összejött a második terhesség? Minden rendben volt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 19:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vetélés után mikor újra próbálkoztunk (3hónappal később) rögtön sikerült a baba,nem volt gond a terhességel, egészségesen született meg a kislányom! A 12ik hétig féltem,nehogy baj legyen, utána már megnyugodtam.
2013. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

április végén volt egy spontan vetélésem eü kaparassal.6hetes volt.majd 2év probalkozas utan clostylbegit segitségével fogant. most fog letelni a 3honap julius végén. elvileg valami gyogyszereket kell szednem ha probalkozunk.ezért nem gondoltam hogy spontan teherbe esnék és ebben a ciklusban nem védekeztünk csak szamolgatassal.és most terhes vagyok.5napja késik kb,és pozitiv a teszt. nem merek elmenni a dokihoz mert tuti leszedi a fejem.nagyon reménykedem hogy megmarad. az elözö terhességemnél végig a vetélésig halvany volt a teszt most meg erös 2csikos.reménykedem.még a szövettanért sem mentem vissza nagyon magamalatt voltam.most meg aggodom.szoval nalunk rögtön összejött amikor nem védekeztünk.

és még cigiztem is.mar probalok leszokni de néha becsuszik 1 szál.

2013. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!