Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Két missed ab után mit tegyek?...

Két missed ab után mit tegyek?! Lehet még reményem?!

Figyelt kérdés

Sajnos kétszer egymás után missed ab-al végződött a terhességem. Az ok ismeretlen. Jelenleg teljesen esélytelennek érzem, hogy valaha is igazi családunk legyen :(

Az orvosok szerint 3 után indokolt a kivizsgálás, én mégis úgy érzem, már az első után mennünk kellett volna. Tanácsot szeretnék kérni, hová forduljunk, ahol megbízható, jó orvosokat találunk. Köszönöm!



2013. aug. 2. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Fáj az igazság vagy miért is vagyok bunkó??
2013. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

Te egy alpári bunkó vagy "kedves" utolsó.Látszik,abszolút lövésed sincs,hogy miért vetélhet el vetél el valaki.Nem biztos,hogy az anyával van gond,lehet a baba nem volt egészséges,de az is lehet,hogy hormon probléma,amit most már simán kezelnek,és utána annyi babája lehet amennyit csak szeretne.Ez nem egyenlő a meddőséggel.Fogalmad sincs,hogy hány embernek vannak ilyen gondjai,ha egyik sem menne a dolog után,és nem küzdene a babáért,akkor elég gyorsan fogynak az emberiség.Ugyan azt kívánom neked mint már előbb valaki.Tapasztald meg,milyen várni egy babára,ki nehezen jön össze.Kíváncsi lennék feladnád e.Vagy jönnél ide siránkozni,hogy nem sikerül.Bár el tudom képzelni,hogy nálad kiderítették soha nem lehet,és most ezért "ha nekem nem lehet,ne legyen másnak sem" alapon,oltod a kérdezőt.

Kedves kérdező,igen is menj utána a dolgoknak.Sajnos sokszor ha nem erősködsz,és nem harcolod ki magadnak a vizsgálatokat,akkor semmi sem fog történni.

2013. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a negatív hozzászólást is...


Valószínű, ha nem furdallna a lelkiismeret, nem kértem volna segítséget.


Azt nem tudom, hogy az "ennyi idősen" alatt mit értesz, mivel a koromról nem szóltam, de azt hiszem már valóban van annyi eszem és tapasztalatom, hogy a rosszindulatú és a másokon segíteni próbáló embereket meg tudjam különböztetni egymástól.

Még egyszer köszönöm.

2013. aug. 12. 09:40
 14/14 anonim ***** válasza:
82%

Remélem, azt a primitív válaszolót, aki szerint a vetélés gyilkosság, kitiltják innen egyszer s mindenkorra. Én nem kívánok neki semmit, szerintem éppen elég nyomorék élete lehet, ha az teszi boldoggá, hogy mások fájdalmán élvezkedik. Emellett megdöbbent az a szellemi sötétség, ami megnyilvánul.

---

Nekem azt mondta a nődoki, hogy gondoljam át, ha szeretném, akkor ad beutalót a fenti vizsgálatokra. Ha van jó nőgyógyászod, akkor ő is meg fogja tenni, ha nincs, akkor küldj egy privit, egy pesti dokit tudok ajánlani. De ahogy nézegettem a neten, beutaló nélkül megcsinálják magánlaborokban is, persze akkor fizetni kell érte, nem is keveset. Előnye viszont, hogy nem kell órákat sorbaállni az SZTK-ban, vérvételre várva, hanem időpontra mész.

2013. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!